Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem konfiguracji Komputer+TV (S-video+Euro)

dzetson 20 Dec 2009 00:32 1719 4
    dzetson
    Level 11  
    Witam..

Myślałem że w kwestii podłączenia telewizyjnego nic mnie nie zaskoczy gdyż już kilkanaście razy miałem z tym styczność, no ale cóż, muszę się was poradzić.
    Sytuacja wygląda następująco:

Jakiś czas temu korzystałem z kabla podanego w opisie no i działał on jak najbardziej poprawnie. Któregoś jednak dnia wybrałem się z owym kablem do kolegi i wtedy zaczęły się problemy. Po powrocie do domu kabel niestety łapał już nie zbyt żwawo (raz działał, raz nie) aż w końcu podzielił los Michaela Jacksona - a przynajmniej tak mnie się wydawało ponieważ wiecznie "widziałem ciemność" na swym telewizorze.

W związku z tym że kabel udał się na zasłużoną emeryturę byłem zmuszony kupic nowy. Zadowolony z zakupu (zadowolony gdyż kupowałem go 2 miesiące-tak to jest jak ktoś jest leniem) udałem się do domu w celu podłączenia i oglądnięcia filmu w normalnych warunkach. Niestety tak pięknie nie było, efekt podobny jak w 1 akapicie:/ Kabel z pewnością jest sprawny.
    Wyjścia w telewizorze (2x) są sprawne. Co ciekawe komputer również widzi wtyczkę s-video ponieważ po jej podłączeniu mogę wybierać dodatkowe funkcję. Lecz obrazu jak nie było tak nie ma.
    Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane wszelakimi wirusami które zagościły na moim komputerze?! Zeskanowanie antywirem nic nie pomogło i nadal mam problem. Zastanawiam się nad formatem ale to tylko i wyłącznie ostateczność, dla tego też zwracam się do was bo ja juz nie mam pomysłów, w ustawieniach karty próbowałem już chyba wszystkiego co znam dlatego też proszę o pomoc

karta graficzna: GeForce 9500GT
    dzetson
    Level 11  
    Niestety, takie rozwiązanie nie przyniosło efektu. Jakieś inne pomysły?
    dzetson
    Level 11  
    Problem już rozwiązany. Okazało się, iż we wtyczce Euro były poprzestawiane piny. Teraz już jest wszytko ok