Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy Polsat na laptopie

Kris1212 20 Gru 2009 11:52 4231 2
  • #1 20 Gru 2009 11:52
    Kris1212
    Poziom 9  

Witam. Jest to mój pierwszy temat. Problem przedstawia się następująco. Mam Dekoder Cyfrowego Polsatu (aktywny), Antenę (talerz), OneTouch Grabber (taki "konwerter" sygnału analogowego > cyfrowy), laptop ASUS N10 10" system XP. Wszystko działa lecz problem polega na tym, że w dołączonym oprogramowaniu do tego konwertera mogę tylko nagrywać obraz z dekodera i po nagraniu oglądnąć na full screenie. Jest okno, które pokazuje podgląd lecz ono ma wymiary około 4cm x 4cm wiec na tym się nie da oglądać TV. Pytanie brzmi: jak włączyć lub coś zrobić aby oglądać TV na full screenie?

W laptopie mam wejście/wyjście sam nie wiem na D-SUB. Może jakaś przejściówka? Nie mam pojęcia.

Wszystko będzie używane w tirze lecz teraz chciałem to wstępnie podłączyć i zobaczyć czy to ustrojstwo działa.

Podłączenie:.
    Antena > Dekoder > z dekodera wychodzą 3x chinch podłączane do grabbera > OneTouch Grabber > USB > laptop

Cyfrowy Polsat na laptopie Cyfrowy Polsat na laptopie Cyfrowy Polsat na laptopie
    Podkreślam, iż wszystko działa tylko nie wiem jak to oglądać na full screenie. Dzięki za pomoc. Jeśli potrzeba jakieś info to chętnie odpowiem.

OneTouch Grabber. Jest to dokładnie to urządzenie (kupione w tej aukcji)
    Link skasowałem. Regulamin p.10.11. [RR]
    Screen programu, w którym nagrywa się obraz przechwycony z grabbera. (nie wiem dlaczego na screenie jest czarne tło w miejscu obrazu z dekodera)
    Cyfrowy Polsat na laptopie

0 2
  • Pomocny post
    #2 20 Gru 2009 12:36
    skunik18
    Poziom 14  

jest masę nawet darmowych programów do przechwytywania takiego obrazu.
    szukaj na forum dobre programy. dzięki sterownikom do tego grabbera system widzi urzadzenie jako kamerę więc mogę dać Link do programow wlasnie do kamer.
    A w nich już sobie wybierasz jakiej wielkości okno sobie życzysz, kontrast, jasność itp.

1
  • #3 20 Gru 2009 13:13
    Kris1212
    Poziom 9  

DZIĘKI CI BARDZO !!!

Użyłem kilku z tych programów i mam na full screenie. Wielki plus dla Ciebie.

1