Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Ariston

09 Lip 2004 11:44 5656 9
  • Poziom 15  
    Witam.

Padl mi silnik od pompy glownej w zmywarce ARISTON LSV 61. Zmywarka ma juz okolo 4 lat.

Czy mozna gdzies dostac taki silnik (okolice trojmiasta) , albo moze lepiej dac do przewiniecia??
  • Specjalista AGD
    witam!!!
    Czy na pewno siedzi silnik,a moze tylko kondensator :?:
  • Poziom 15  
    na 1000000% silnik - sprawdzilem uzwojenia i wszystko co sie dalo. Poprostu stanal w pewnym momencie i nie chcial ruszyc i poszlo uzwojenie.

Poza tym ma przebicie pomiedzy uzwojeniami i obudowa.
  • Specjalista AGD
    Daj do dobrego fachmana niech ci przewinie bedzie
    200% taniej tam nie ma skomplikowanej mecyji
    pozdrawiam!!!
  • Poziom 15  
    Witam!!

Znalazlem w kilku sklepach w siei cala pompe kompletna. Wszedzie w cenie okolo 300 zl.

Obdzwonilem tez okolicznych "przezwajaczy" i koszt zalezny od ilosci materialu (najpierw musza zobaczyc potem powiedza konkretnie) ale cena wachala sie w okolicach 90 do 150 zl.

Chyba dam do przewiniecia tylko nie znam zednego dobrego fachmana w Gdańsku lub okolicach wiec troche sie obawiam czy ten do ktorego pojde czegos nie spier... .

Moze ktos z was ma kogos godnego do polecenia?
  • Specjalista AGD
    Jedno pytanie: ta pompa nie ciekła?
    Jeżeli tak, to samo przezwojenie sprawy nie załatwia.

• Specjalista AGD
    smalin napisał:

Chyba dam do przewiniecia tylko nie znam zednego dobrego fachmana w Gdańsku lub okolicach wiec troche się obawiam czy ten do ktorego pojde czegos nie spier... .

Moze ktos z was ma kogos godnego do polecenia?

Witam.
    Miałem kiedyś do czynienia z wyrobami f-my Elektro-Spec z Gdyni, były nieźle przewinięte i dobrze później funkcjonowały. Natomiast nie wiem, czy ta jeszcze istnieje. Adres który posiadam to ul.Starogardzka 8, telefon 663 43 93.
  • Poziom 15  
    do: zayzaer
    Pompa nie ciekla.

do: Paw_el
    Nie slyszalem ale sie zorientuje. Dzieki

• Specjalista AGD
    Witam.
    Dzisiaj poszperałem w sieci i jednak firma istnieje pod adresem jak podałem wyżej oraz:
    http://elektro-spec.pl/
  • Poziom 15  
    Dalem silnik do przewiniecia i zaplacilem 90 zl.
    Zmywarka teraz smiga jak zyleta.

Dziki za posty.