Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

obroty silnika golf 1.6benzynna sam gaśnie silnik

ktp01 20 Dec 2009 15:45 2884 4
    ktp01
    Level 2  
    Witam mam vw golf 1.6KAT rok produkcji1994 silnik 1.6benzyna. problem polega na tym że podczas jazdy auto gaśnie obroty rosną i maleją. Wymienione sonda lambda czujnik temperatury aparat zapłonowy wtryskiwacz katalizator filtry ale to nie pomogło co to może być Proszę o pomoc diagnozę
    pablobau66ck
    Level 13  
    czy błędy jakies sterownik silnika zapisal.Podłączales auto pod vaga?
    ktp01
    Level 2  
    auto było podłączone ale nie wiem pod co wyskakiwał błąd sondy lambdy i dla tego została wymieniona mechanik powiedział ze wszystko jest w porządku ale problem istnieje nie znam się na samochodach ale moze być to z winy silniczka krokowego czy łapie jakieś lewe powietrze
    pablobau66ck
    Level 13  
    Nalezało bo sprawdzic wszystkie sprawy związane z powietrzem a w szczegolności podstawę wtrysku. Miałem ten problem w golfie 1,6 ze auto wariowalo na obrotach choc ecu żadnych błędow nie zgłaszał. Dopiero wyjęcie podstawy gaznika i dodoatkowo uszczelnienie jej z obu stron przywrociło silnik do poprawnej pracy. Podstawa wizualnie nie wyglądała na uszkodzoną a właśnie tam silnik zasysał lewe powietrze i obroty wariowały.Silnik krokowy mozna by było sprawdzic czy się nie zawiesza ewentualnie podsawic na probę z innego auta
    elektryk-1973
    Level 1  
    Witam mam vw golf 1.6KAT rok produkcji1994 silnik 1.6benzyna. problem polega na tym że podczas jazdy auto gaśnie obroty rosną i maleją. Na postoju obroty raptownie rosną i maleją. Podczas zapalania są trudności słychać jakieś pstryki pod kierownicą auto nie posiada sondy lambda.