Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

drgania silnika golf 3 tdi 90 KM

20 Gru 2009 16:14 4140 7
  • Poziom 9  
    Witam, mam golf 3 tdi 90 PS i mam taki problem,
    Jadąc powyżej 80km/h zaczyna drżeć samochód, zaczyna nim jakby trząść... Co to może być za przyczyna??

oraz mam pytanie co zrobić , gdy na zimnym silniku zapala się kontrolka od temperatury płynu chłodniczego? Stan płynu jest ok...Co poradzicie??
  • Poziom 20  
    Witaj może być to wina opon.
  • Poziom 9  
    Nie wydaje mi się by w tym przypadku była to ich wina, w tamtym roku kupiłem nowe 4 szt zimówki, i nie było z nimi żadnych problemów.. Bardziej zastanawia mnie czy to przypadkiem nie wina poduszki silnika bądź drążka stabilizacyjnego???? tylko ze moje gdybanie na niewiele się zda, a nie chce strzelać i wymieniać po kolei wszystkiego, co może tak naprawdę jest dobre...
  • Poziom 16  
    Sprawdź wyważenie kół.Drży na każdym biegu, może przy jakichś obrotach.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 28  
    kwiatekstokrotki napisał:
    Witam, mam golf 3 tdi 90 PS i mam taki problem,
    Jadąc powyżej 80km/h zaczyna drżeć samochód, zaczyna nim jakby trząść... Co to może być za przyczyna??

Rozpedzasz samochod powyzej 80km/h na prostej drodze, wrzucasz luz i gasisz silnik.
    W ten sposob eliminujesz silnik jako zrodlo drgan.

Jak drgania beda nadal to jedziesz na wulkanizacje i wrzucasz kola na wywazarke. Drgania przewaznie sa od niewywazonych kol lub krzywej felgi. Drgania przy hamowaniu to krzywe tarcze
  • Poziom 20  
    Kolego WOWKA chcesz kogoś zabić, gasząc silnik tracisz wszystko. Jeżeli była by to wina silnika to drgania czułbyś na każdym biegu przy takiej samej prędkości obrotowej. Zeby wyeliminować silnik zrób tak jak radzi WOWKA tylko nie gaś silnika jak auto będzie dalej drżeć to zostają opony.
  • Użytkownik usunął konto