Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva 200 + spliter cyfry. "Nie ruszy z miejsc

20 Gru 2009 22:44 6999 5
 • Poziom 10  
  Witam! Niedawno zakupiłem dekoder ferguson Ariva 200 i próbuję podzielić c+ na dwa telewizory za pomocą splitera. Na Mediasat dtf 2 i DSR 5001 wszystko działa bez zarzutu a na arivie nie działa nic. Kartę odczytuje jako 7,0 czyli jak starą secę. Gdy włożę kartę c+ wszystko OK więc to chyba sprawa ze spliterem. Spliter zakupiłem 3 lata temu. Czyżby jakieś stare oprogramowanie? Oto fotografie splitera i karty. Czy da się jeszcze coś z tym zrobić? Proszę o podpowiedzi, pomoce, odesłać we właściwe miejsce.
  Ferguson Ariva 200 + spliter cyfry. "Nie ruszy z miejsc Ferguson Ariva 200 + spliter cyfry. "Nie ruszy z miejsc Ferguson Ariva 200 + spliter cyfry. "Nie ruszy z miejsc
 • Poziom 34  
  Karta zwykla czy turbo ?
 • Poziom 10  
  No nie wiem niestety o co koledze chodzi. Myślałem że przedstawione foto coś powiedzą na temat tego sprzętu
 • Pomocny post
  Poziom 35  
  Splitter jest oparty na Atmelu, byc może pomoże zmiana oprogramowania.
  Prawdopodobnie będzie to splitter taki sam jak na tej stronie Link lub Link

  Jest tam instrukcja jak zmienić oprogramowanie w klientach i serwerze oraz pliki do wgrania.

  Powodzenia.
 • Pomocny post
  Poziom 12  
  Oczywiście że musisz zmienić oprogramowanie na nowsze. Po wymianie kart przez c+ należało wgrać nowy firmware do splitera i kart klienckich który czyta nowe karty c+. Jeżeli masz arive to wgraj jeszcze najnowszy soft ze strony producenta. Softy do tunera wychodziły co parę tygodni i wprowadzały poważne poprawki.
 • Poziom 10  
  A czy ktoś na podstawie zdjęć może mi powiedzieć jakiego użyć wsadu do tego splitera. Próbowałem już naprawdę wszystkich sposobów i nie potrafię go spowrotem postawić. Robiłem wszystko w/g opisów. Pomocy!!!