Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi 1,8 5V 1997rok dusi się po dodaniu gazu

21 Dec 2009 12:24 3226 10
  • Level 12  
    Witam serdecznie. Mam problem z Audi A4 1.8 5V 1997 rok + LPG. Na gazie auto chodzi bez błędnie. Natomiast na benzynie po gwałtownym dodaniu gazu dusi. Jeżeli gazu dodaje powoli wszystko jest ok. Po podłączeniu VAG-a brak błędów. Może podpowie ktoś co może być przyczyną??
    -Podmieniłem przepływomierz i problem nie zniknął.
    -Zrobiłem adaptacje przepustnicy i nadal nic.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
  • Level 12  
    Filtr paliwa wymieniłem. Czy mogą leżeć wtryski??
  • User removed account  
  • Level 32  
    Od kiedy wtryski muszą być ok? Przecież problem jest na paliwie, o co chodzi z tą pompą że jej pasek nie trzyma?
  • User removed account  
  • Level 32  
    MasterOver wrote:
    Gaz przecież jakoś musi być wtryskiwany do komory spalania, chyba, że do gazu są inne wtryskiwacze.

No widzisz trzeba było się zastanowić najpierw, a nie pisać wtrysk benzyny to nie wtrysk gazu, co do drugiego, hmm nie będę nic dodawać
  • Moderator of Cars
    Ja p......ę, pompa paliwa pędzona paskiem !
    Trzeba sprawdzić ciśnienie (3,8 na wolnych, 4 bar po dodaniu gazu)
  • Level 39  
    MasterOver skąd się tutaj wziąleś?
  • Level 12  
    MasterOver...sorki ale nie bardzo wiem jaką pompe chcesz napędzac paskiem...:) mam nadzieje że nie mówisz o pompie wody...

A tak poważnie...pompa paliwa ma odpowiednie ciśnienie...podkładałem nawet drugą pompe...doszedłem sam do wniosku że pewnie wtryski leżą (auto ma przejechane 285tyś)...po dodaniu dodatku do paliwa auto zaczęło chodzic lepiej...klijent ma pojeździc na benzynie...napiszę jaki był efekt po świętach...

Pozdrawiam i dziękuje za podpowiedzi
  • Level 9  
    zobacz przepływomierz