Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530 - jak wymienić pamięć RAM?

22 Gru 2009 16:55 8258 6
  • Poziom 9  
    Witam

Mam problem z wymiana pamieci Ram. Z tylu otworzylem to co moglem widze wentylator chlodzacy procesor, HDD, baterie od Biosu, a nie widze karty pamieci ani zadnego z wolnych slotow. Jak mam sie dostac i gdzie szukac pamiec ram? Podejrzewam, ze jest pod klawiatura jak w wiekszosci laptopow, ale nie wiem co mam wykrecic i jak tam dojsc , zeby nic nie uszkodzic . Moze ktos ma jakas instrukcje obslugi, albo da rade mnie poprowadzic.

Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik obserwowany
    Powinny być śrubki na środku kadłubka, zapewne dwie. po ich odkręceniu możesz ściągnąć klawiature
  • Poziom 9  
    Ja mam odkrecone wszystkie srubki ;) I nie wiem jak ta klawiature mam zdiac w jaki sposob? Obudowa skalda sie z 2 glownych czesci gornej i dolnej to chyba nie mam ich oddzielic od siebie?
  • Poziom 32  
    Proszę pobrać "Manual for AMILO Pi 2530" ze strony producenta i porównać ze swoim sprzętem opisany tam na str.60 sposób dojścia do pamięci.
  • Poziom 9  
    Na stronie producenta nie za bardzo potrafie sie obsluzyc , gdyz jest tam wszytsko po angielsku a moj angielski nie jest na takim poziomie...
  • Poziom 29  
    Jeden slot jest pod klawiaturą, drugi między grafiką, a dyskiem twardym. Klawiatura przykręcona jest od spodu i trzyma się też na zaczepach od górnej krawędzi. Wszystko widoczne na załączonych zdjęciach (pobrane ze strony www.notebookcheck.pl)

Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530 - jak wymienić pamięć RAM? Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530 - jak wymienić pamięć RAM?
  • Poziom 1  
    odkrecasz srubki pod klapka pod spodem laptopa potem od gory przy ekranie podwazasz klawiature i juz