Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[E900 SAMSUNG] wiesza się podczas włączania

PSZCZELARZ17 22 Dec 2009 20:15 1060 3
 • #1
  PSZCZELARZ17
  Level 10  
  Witam mam taki problem z moim e900, przed próbą śćiągnięcia simlocka programem samsung Lucifer 1.03 działał bezproblemowo.
  Po tym jak próbowałem ściągnąć simlocka tym programem telefon siadł tzn. czasem się włącza(czasem normalnie, czasem nie reaguje, a czasem po prostu zacina sie i tylko trzeszczy głośnik), i przestał reagować na ładowarke.
  A i jeszcze coś imei nie jest wyzerowany, numery softu też wporządku itd.(potem próbowałem sczytać informacje luciferem i raz mi sie udało)  CZy jest jakiś sposób, żeby to naprawić??

  Próbowałem podłączyć go przez kabel serwisowy i uruchomić optiflasha i stwierdziłem fakt że telefon można bez problemu flashować, program go wykrywa itd. i przeczytałem na innym forum, że ktoś inny miał podobny problem i naprawił go wgrywając eeprom(mam nawet odpowiedni plik tyle, że ma rozszerzenie .s3t i optiflash przy próbie flashowania telefonu tym plikiem zwraca jakiś error) dokładnie to wyskakuje, że {nazwa}.s3t is not valid s-record file może pliki e2p się wgrywa troche inaczej niż zwykłe softy??( np. inne ustawienia w opcjach)
 • #2
  *HaKeR*
  Level 26  
  Trzeba wgrać full flasha i naprawidź IMEI. Nie wiem czy zrobisz to darmówką. Lepiej zanieś do serwisu gdzie mają boxa np. Nspro albo UstPro.
 • #3
  PSZCZELARZ17
  Level 10  
  co do imei tak jak mówiłem jest on wporządku, próbowałem zczytywać paroma programami i dane na temat softu, imei są ok nie jest wyzerowane.
  W luciferze dokładnie zaznaczyłem opcje direct unlock.
  A co do serwisów to biorąza to dosyć sporo kasy a widziałem niedawno na jakimś forum że ktoś miał taki telefon z takimi samymi objawami wrzucił plik e2p optiflashem i wszystko śmigało;]
 • #4
  PSZCZELARZ17
  Level 10  
  *HaKeR* a znasz może jakieś strony z full flashami?? bo ja szukałem dosyćdługo na googlach itd. i nie znalazłem takiego;/