Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

siłownik hydrauliczny do przeróbki

22 Gru 2009 21:07 5535 7
  • Poziom 9  
    Jak zrobić żeby siłownik hydrauliczny dwustronny działał jak jednostronny.
    Mam siłownik hydrauliczny konkretnie od wózka widłowego który jest dwustronny czyli ma dwa otwory a chce go podłączyć do ręcznej pompki ( z pompki wychodzi jeden przewód) co z drugim otworem i czy będzie sam wracał siłownik jak bym np. zaślepił jeden otwór.
  • Poziom 36  
    Otwór musi zostać otwarty, natomiast za tłokiem musi być sprężyna. To ona realizuje powrót. W nieużywany otwór należy wkręcić filterek (tzw. brąz spiekany), aby do cylindra nie dostawały się zanieczyszczenia, mogące go uszkodzić.
  • Poziom 9  
    Tz. ze musze rozebrać siłownik i dopasować jakąś sprężynę. A zamiast filtra to zwykły korek nie wystarczy?
  • Poziom 36  
    egonQ1 napisał:
    Tz. ze musze rozebrać siłownik i dopasować jakąś sprężynę. A zamiast filtra to zwykły korek nie wystarczy?
    Wylot musi być otwarty.
  • Poziom 31  
    Możesz również wykorzystać ciężar tłoczyska, urządzenia roboczego lub zewnętrznego obciążenia, które może wykonać pracę powodując powrót tłoczyska.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Wykorzystanie ciężaru tłoczyska odpada. Pomysł z powietrzem tez jest dobry sprawdzę po świętach było by to najprostsze rozwiązanie. Myślę że chyba kolega balonika3 ma racje i tylko taki układ może być. Ale jak już pisałem będę sprawdzał po świętach
    Wszystkim życzę zdrowych i wesołych sowiąt
  • Poziom 19  
    Kolego taniej cię wyjdzie kupienie pompki od podnoszenia kabiny od ciężarówki. Oczywiście mówimy o używanej pompce takiej na dwa wężyki np. od Scani czy Mana. Wiem co mówię bo robiłem sobie taka prasę hydrauliczną i wydaje mi się że robisz to samo pozdrawiam. I jeszcze jedno jak byś był zainteresowany to mam taka pompkę ręczna i elektr. na 24v jak by co to pisz na pw.