"Jezeli wszystko kompiluje sie bez bledow, to znaczy jest tez tworzony plik o nazwie 'costam.hex'. Na tym wlasnie kompilacja polega. Powinienes go znalezc we folderze projektu.
Niezaleznie od tego, niezlym pomyslem bylolby przestudiowac "MANUAL" dla WinAVR oraz AVR Studio; albo przynajmniej poszukac w internecie info pod haslem:
Szybki start z WinAVR "
Panie emarcus podałem pana do moderacji za klepanie głupot w postach . Jakbym nie umiał obsługiwać WinAvr innaczej bym sformułował posta. Problem brzmi : Jak zrobić żeby po kompilacji tworzyło plik programu w formacie hex lub bin.
"
Po odpaleniu avr studio w zakładce project - configuration options masz wskazany katalog i nazwę pod jaką zostanie wygenerowany plik. Może mieć on inną nazwę niż projekt. Dodatkowo sprawdź czy masz "ptaszka" przy create Hex File. Podajesz również częstotliwość kwarca i opcje kompilacji.
"
Panie a2d2a2m bardzo panu dziękuję za radę

. Niby w tych opcjach ptaszek jest zaznaczony żeby plik hex stworzyło . Ale pliku hex nie tworzy . Nawet nie wiedziałem ze prędkość procesora należy wprowadzać w to okienko ręcznie. Wpisałem i pliczek hex pięknie się stworzył . Bardzo dziękuję

Temat można zamknąć
