Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B5/3BG 2001 Climatronic piszczy przy skrecaniu

23 Gru 2009 10:04 4345 3
  • Poziom 1  
    Witam, ja mam taki problem, niewiadomy dzwiek w okoliach poduszki i schowka. Ale dzwiek jest piszczeniem i tylko wtedy gdy krece kierownica w prawo przy jezdzie i gdy wlaczony jest Climatronic. Jak wylacze Climatronic lub nie krece na lewo, to pisku nie ma. Chce sie wybrac do fachowcow od klimy, ale chcialbym sie dowiedziec, czy ktos mial juz ten problem.. Dodam tylko, ze dzwiek pojawil sie po wyciagnieciu radia i ponownym jego wlozeniu. Moze poprostu przypadek, ale chcialem podac jak najwiecej szczegolow. Dzwiek dzis ustal, ale przed wyjazdem raz tez ustapil, a w czasie jazdy ponownie sie pojawil.

Z gory dzieki za zainteresowanie
  • Spec od samochodów
    Na początek zdemontuj ponownie radio i sprawdz czy przewód gdzieś nie podszedł np pod silniczek klimatronika (od sterowania klapką ) Bez ponownego demontażu radia i sprawdzenia ponownego się chyba nie obejdzie .
  • Poziom 1  
    U mnie taka sytuacja pojawia się przy niskich temperaturach. Podejżewam wyrobienie osi wentylatora lub silniczka. Zupełnie jak by się "przycierał". Pasek jest z 2002roku i ma zamontowane oryginalne radio. To popiskiwanie pojawiło się niedawno. Co to może być za przyczyna ?
  • Poziom 1  
    u mnie jest to samo dziwny dzwiek w okolicy schowka.i to tylko na zakretach dodam ze pojawilo sie to w okresie zimy??sam nie wiem o co tu chodzi.a na forum nic nie ma o tym problemie.dodam ze jest to passek b5 98r 110km.prosze o pomoc z gory dziekuje.