Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odzyskać zdjęcia z karty SD?

23 Gru 2009 10:18 14136 13
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich
    Moj problem polega na odzyskaniu zdjęć z karty SD ktorych czesc zostala usunieta i chcialbym je odzyskac, sytuacja jest o tyle trudna ze po tym skasowaniu wybranych obrazow byly juz zapisane inne ktore sa w tej chwili na karcie. pomocy !!!
    Pozdrawiam wszystkich
    Mariusz
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 1  
    Witam!
    Jak odzyskać zdjęcia, gdy przez przypadek naciśnie się "formatowanie", lub "reset" w aparacie Samsung S1070 Lens
  • Poziom 12  
    Tam samo, wkładasz kartę do czytnika i skanujesz jednym z w/w programów.
  • Poziom 11  
    jak pisali poprzednicy - dane nienadpisane mozna z latwoscia odzyskac, kiedys udalo mi sie to kilkuktrotnie programem RECUVA, gdy moja mama sformatowala przypadkowo karte
  • Poziom 2  
    a co jeżeli są nadpisane?? ile warstw można odzyskać i jakim programem??
  • Poziom 43  
    Danych nadpisanych nie odzyskasz.
  • Poziom 13  
    Dołączę się do tematu odzyskałem film z karty SD za pomocą programu Active@ Undelete 8.0.99 Full Version ale plik ma tylko nazwę i rozmiar pliku natomiast jak go otwieram to cały czas jest czarny ekran . Program Recuva znajduje plik jest przy nim zielona kropka ale też nie potrafi go odzyskać , CZEMU??? na kartę nie było nic zapisywane
  • Poziom 43  
    Bo pewnie jednak plik został uszkodzony.
  • Poziom 13  
    a niby jak jak karty nie ruszałem
  • Poziom 43  
    To że Ty nie zapisałeś nie znaczy, że nie zrobił tego system/program/urządzenie.
  • Poziom 13  
    po operacji del karta nie była używana za wyjątkiem skanowania