Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sapphire hd3650 agp - sterowniki

Vivaldi2004 23 Dec 2009 11:55 2804 2
    Vivaldi2004
    Level 11  
    Witam,

zakupiona karta jak w temacie w wersji BULK? Siedzę tak sobie już 4h nad instalacją sterowników do niej. Czytałem różne rady: stare (8.4 , 8.7 , 9.11 , 9.12 hotfixy) , nowe sterowniki , ręczna aktualizacja sterów , omega ( ati_omega_xp2k_48442.exe), modyfikacja sterowników według ( http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=3059&page=2 ) i czarna dupa. Instalacja kończy się: albo restartem (czyli prawidłowy objaw ale w karcie urządzeń na czerwono wpis albo ,że wersja "sterownika nie odpowiada urządzeniowi" lub coś w tym stylu. Proszę o jakąś wskazówkę , pomoc lub cokolwiek. Tak naprawdę to jestem już skłonny oddać ją z powrotem i wrócić do geforce z dopłatą /stary 7600gt padł mi.
    -------------------------------------------------------------------------
    driver cleaner nie widzi żadnych zainstalowanych sterowników. próbowałem już wszystkie sterowniki z tej strony ale każda instalacja kończy się fiaskiem.
    konfig komputera:
    windows xp prof sp3
    p4i65g
    celeron 2.4
    2x512mb
    feel III 400W

Zdjęcia dodajemy za pomocą przycisku 'Dodaj obrazek'. mat_ed
    User removed account
    User removed account  
    zeedo
    Level 2  
    Też miałam problem ze sterownikami do tej karty. Powiem tak: pobrałam hotfixa z oficjalnej strony - są w nich dwa stery: jeden nazywa się 3600 series a drugi

Vision Tek HD 2600XT i wbrew pozorom tylko na tym drugim sterowniku chodzi mi poprawnie karta!