Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

E51 Zawiesza się na napisie nokia i sie resetuje

23 Gru 2009 17:34 2270 8
  • Poziom 2  
    Witam

Posiadam nokie która ponoć jest po upadku. Jej stan wizualny jest fatalny popękana obudowa i w ogóle. Wyświetlacz jest na szczęście nie ruszony.

Problem wygląda tak że podczas włączania telefon zawieszał się na napisie NOKIA i sie resetował i tyle. Telefon podpiąłem do jafa przez unifbusy i zaktualizowałem softa. Po tej operacji nie pokazuje sie nawet napis nokia. Telefon włącza się ekran sie podświetla na czarno silniczek wibracji też działa, i po kilku chwilach telefon się sam wyłącza.

Co to może być?? Ile ewentualnie naprawa mogła by kosztować?

Pozdrawiam
  • Moderator - GSM
    Trudno powiedzieć co może być? Mikropęknięcia na płycie , jakieś elementy oderwane - to samo dotyczy się ceny jedni powiedzą np 100 zł drudzy że nie opłacalne..
  • Poziom 2  
    Rozbierałem telefon nie ma żadnych pęknięć, a wszystkie elementy są na miejscu.

Teraz nawet jak podłączam telefon pod boxa to jaf go nawet nie wykrywa, a kabelek na 100% jest dobry bo moją n73 widzi.

brak mi już pomysłów... :(
  • Poziom 28  
    A jak zrobiłes info wszysko było ok.w logu?A po drugie wygrzej płytę
  • Poziom 2  
    niestety nie mam hota. Trochę podmuchałem suszarką ale też nic nie dało... :P

Z tego co mi się zdawało w logu było wszystko normalnie.
  • Poziom 28  
    Zeby wygrzac dobrze płytę to trzeba miec odpowiedni sprzęt.
  • Poziom 31  
    troche pomuchalem suszarka wooow :) Mikropekniecia tez napewno zobaczyles golym okiem... daj go do serwisu a nie. Inaczej nic z tego nie bedzie.
  • Poziom 2  
    dobra oddam do serwisu, a jaki może być mniej więcej koszt naprawy jak myślicie ??
  • Moderator - GSM
    Nie wiadomo czy naprawa jest ogólnie opłacalna.