Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Polsatem cyfrowym

23 Gru 2009 22:04 2195 3
  • Poziom 9  
    Witam
    Moi rodzice używają polastu cyfrowego od 2006 roku. Mieli analogowy dekoder który kiepsko współpracował z telewizorem lcd (słabszy obraz i ostatnio szumy) Dokonałem dla nich zakupu cyfrowego dekodera hd podlaczyłem na miejsce analoga i działał jednak nie było wszystkich kanałów które miałybyć w ofercie. Postanowiłem przywrócić fabryczne ustawienia i na nowo wyszukać liste kanałów. Okazała się jednak że nie mam sygnału na transporterze 12188....Aktualnie nie moge ustawić żadnego pakietu. Możecie mi jakoś pomóc. Ustawienia fabryczne zostawiam bez zmian ale i tak nie ma sygnału na transporterze 12188. Nic nie grzebałem przy instalacji...
    Pozdrawiam serdecznie
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 31  
    Witaj, podaj model tunera , sprawdz opcje zasilania LNB .
  • Poziom 9  
    Model Echostar HDS-400E
  • Poziom 14  
    Problem może być z ustawieniem anteny.
    Tp 74 ( częst. 12188) może być już dla konwertera niewidoczny. Tak też się zdarza.
    Poza tym... Raczej chodziło Ci, kolego, o tuner SD, nie analogowy. "Szumy" raczej nie występują. Podejrzewam, że chodzi Ci o lekko zaśnieżony obraz, lub jego pikselizację/zacinanie się.