Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4 96r szaleje centralny zamek.

23 Gru 2009 23:57 3638 10
  • Poziom 9  
    Witam czy ktos wie co to moze byc otwieram rano samochod zapalam skrobie szyby a on sam sie zamknol a nigdy tego nie robil jaka moze byc przyczyna i do tej pory czasami sam sie zamyka i jest tak czasami ze probuje go otworzyc to tak jak bys sie zemna silowal i zamyka sie jak ja go chce otowrzyc pomocy
  • Poziom 32  
    Napisz coś więcej bo nikt nie jest wrózkom
    zamek pneumatyczny,
    masz pilota jeśli tak to czy dokładany czy oryginał.
    Sprawdź czy pompa zamka nie jest zalana zaśniedziała, jest chyba z tyłu w gumie.
    Możesz mieć też problem z krańcówkami w wkładkach zamków, albo przełamane przewody w gumach między drzwiami a karoserią.
  • Poziom 42  
    Odłącz wiązkę drzwi kierowcy i zobacz czy problem ustąpił. Jak ok. to uszkodzone sterowanie z wkładki w tych drzwiach
  • Poziom 9  
    Mam dwa orginalne kluczyki razem z pilotem a pompke mam pneumatyczna
  • Poziom 9  
    a jeszcze niech mi ktos powie gdzie znajduje sie centralka do zamka wiem ze w bagazniku ale gdzie
  • Poziom 20  
    Pompkę od centralnego zamka znajdziesz w bagażniku z prawej strony za wygłuszeniem.Po jej wyjęciu rozkręć i sprawdź czy nie ma na druku "zimnych lutów".To najczęstsza przyczyna problemów z CZ w tym modelu.
  • Poziom 9  
    pompke wyjąłem jest w idealnym stanie drzwi rozebralem styki przeczyscilem przez 30min bylo dobrze pozniej jak gasze auto wyciagam kluczyk ze stacyjki a tu tarach zamkną sie czy cos z kluczykiem moze byc nie tak juz nie mam sily z tym walczyc pomocy
  • Poziom 42  
    Jeszcze raz powtórzę, odłącz wiązkę drzwi kierowcy( złączki masz pod plastikiem, nad progiem, obok dźwigni otwierania maski)
  • Poziom 9  
    a to nie jest ta wiazka w dzrzwiach tylko w srodku tak???a kluczyk nie moze nic miec do tego bo mialem problem z zakodowaniem jego po wymianie baterii
  • Poziom 32  
    Tak wtyczka jest środku chyba tylko zatkaj wężyk przy wypiętej złączce.
    Czypilot może mieć coś do tego, jedynie jak by switch w jego wnętrzu przywierał to może wtedy zamykać Ci zamek, wyjmij baterie i wtedy zakluczaj i sprawdzaj. Ale stawiam na krańcówki w zamku sprawdzisz to wypinając złączke jak radzi kolega milejow
  • Poziom 9  
    Skasowalem bledy bylo ich z dzisiac i centarlny zamek dziala jak nowy hehehe