Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna 1.8 16v, nie dziala obrotomierz oraz poziom paliwa.

24 Gru 2009 09:18 3244 8
  • Poziom 9  
    Brak kontrolki serwisu,zawsze gdy odpalałem świeciła, teraz jej nie ma, razem z nią nie działa obrotomierz oraz poziom paliwa. Sprawdziłem już prawie wszystko i nie mam pojęcia co to może być, proszę o pomoc,może ktoś już miał taki problem.
  • Poziom 30  
    Sprawdź bezpieczniki - dokładnie
  • Poziom 12  
    spróbuj sprawdzić wtyczkę z tyłu licznika. Może któraś z końcówek zaśniedziała albo wtyczka poluzowała się. Ewentualnie czy na płytce licznika nie spalił się jakiś element.
  • Poziom 9  
    bezpieczniki sprawdzilem,wszytsko ok!Moze to problem zwiazany z kopmuterem??czy mogl sam sie zresetowac??
  • Użytkownik obserwowany
    rpm777 napisał:
    !Moze to problem zwiazany z kopmuterem??czy mogl sam sie zresetowac??

Wozisz PC w samochodzie i chcesz go zresetować.
    Jak II to 99% trzeba zająć się licznikiem
    LI czy LII?
  • Poziom 9  
    to jest l1 nie mam pojecia co sie moglo stac,rano wstalem i juz nic nie dzialalo
  • Użytkownik obserwowany
    Podstaw sprawny.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dobra, dosyć tych głupot, sprawdzasz zasilanie licznika, dokładnie i kontrolką a nie miernikiem, potem to samo robisz z masami. Następnie odnajdujesz miejsce przełamania przewodu, naprawisz i cieszysz się sprawnym autem. Wersja druga, uwalona kostka stacyjki, postępujesz jak wyżej.

Dodano po 2 [minuty]:

To auto w ogóle odpala?
  • Poziom 9  
    Tak normalnie odpala, bez problemu. Tylko nie dziala wzkaznik paliwa obrotomierz oraz szervis nie swieci jak przedtem.