Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fisio 625 pl

10 Lip 2004 15:55 678 6
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ma ktoś flesza z pl langiem do 625???
    Twierdzisz że w tym flashu jest polski? tak? Nie wydaje mniesie :? A co do 620 mam flasha,eeprom i jakiś tam jest dodatkowy plik z rozszerzeniem .plp czyli lang pack.
    Niech nikt przypadkiem nie ściąga tego flesza bo jest w nim tylko English, French ,Dutch i Portuguese a po wgraniu Delokiem telefon trzeba stawiać Sanchezem bo zamyka PCK i psuje IMEI i Delok sklonowany nie daje rady naprawić a Sanchez przypadkiem tak.
  • Poziom 11  
    Tak kolego na poczatek sciagnij i rozpakuj i zobaczysz 2 pliki jeden ten 3.5MB to Firmware, ktorym fona fleszujesz, a potem ten drugi co ma 128KB to jest plik LANG.z pol.tylko do tej wer. dziala to z Delok + kluczyk niestety i jest na 100 procent dzialajacy pliczek kolego i prgramik jest z delok.ltg.lviv.ua to na tyle.........Klego nie podales sofcika ktory masz w fonie dlatego dostales FIRMWARE+lang pack. I prosze nie pisz GLUPOT imei co to ma wspolnego chyba ze masz 2.3 delok crak to juz jasne...
    Nie masz racji kolego.W tym fleszu nie ma pl podobnie jak w każdym innym bo producent nie stworzył takowego.Mam Deloka z kluczem a nie scrackowanego więc wiem co robię a po fleszowaniu tym gównem wali się eeprom i trzeba stawiać telefon i nie pisz więcej bzdur bo nawet na stronie Deloka jest zawartość językowa flaszy i jest tam jak byk napisane że polskiego języka to w tym flaszu niema. Więc wrzuciłeś plik nie znając jego właściwości czyli naciągasz innych na punkty.
  • Poziom 11  
    Jesli tak jest jak napisales to ok. ja tym robie i dziala na pewno masz orgin................. a ja klon...... i niech tak pozostanie .........ja zarabiam w Wawie a ty sie prosisz.........................................HA
  • Poziom 11  
    adrzejmaxx nie upieraj sie jak dziecko, skoro nie ma polaka do tego modelu to nie wciskaj bzdur tylko przyznaj sie do błędu bo innych wprowadzasz w niewiedze, a nie po to jest to forum, szkoda mi takich pionków jak ty. NIE MA POLAKA DO 625 (625n) I KONIEC TEMATU