Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wydajny odkurzacz Siemens Z6.0

lukashall 24 Gru 2009 23:58 3679 7
  • Wydajny odkurzacz Siemens Z6.0

Co specjalnego oprócz wyglądu posiada Siemens Z6.0? Nowe modele Siemens Z6.0 Power i Z6.0 Eco zostały zaprojektowane, by zużywać o połowę mniej energii, a to dzięki wydajności przepływu powietrza. Jest to możliwe przez użycie nowo powstałego silnika przypominającego turbinę samolotu i przez aerodynamiczny kształt.

Wydajny odkurzacz Siemens Z6.0

Model odkurzacza Siemens Z6.0 Power - VSZ62545GB - podwaja moc znamionową i jest dostępny w kolorze czerwonym, wraz z systemem filtrów HEPA, a Siemens Z6.0 Eco można będzie dostać w kolorach grafitowym i srebrnym. Drugi z nich będzie używał silnika o mocy 1200 wat. Nie podano jeszcze daty premiery tego odkurzacza, ale do testów recenzyjnych będzie on udostępniony w 2010 roku.

Link

Fajne! Ranking DIY
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
    O autorze
    lukashall
    Poziom 12  
    Profesjonalne tłumaczenia z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Info przez PW lub mailowo.
    lukashall napisał 98 postów o ocenie 7, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Olsztyn. Jest z nami od 2009 roku.
    MANIAK-AMATOR
    Poziom 14  
    Wątpie w to cacko. Posiadam Znany odkurzacz znanej firmy. Jest to Zelmer Solaris 5000.0 HQ Powiem tylko tyle, Ciągnie jak szalony :) Mos ssania Jest strasznie wielka. Po odkurzaniu z załączoną turbo szczotką Dywan wyglądam jak nowy. Polecam. Zelmer to Zelmer
    mick
    Poziom 15  
    Ja polecam firmę Karcher, moi rodzice kupili i jestem w szoku. Odkurzacz jest lekki, posiada płynną regulację obrotów, przy niskich obrotach ciągnie bardzo dobrze i co ważne chodzi cichutko.
    TELEWIZOREK52
    Poziom 27  
    Niedługo będą produkować " ekologiczne" 5KW. Mam jeszcze w rezerwie , podszykowany Zelmer ok 700 Wat z lat 70tych . Po drodze miałem ileś sztuk różnych marek - dawno poszły do huty .Ten jest niezawodny . Większość współczesnych to jednorazówy , bez względu na producenta . Silnik zaprasowany , wysiadły łożyska za dwie dychy- wymienić cały silnik. Główna zaleta to wygląd .
    jamajkaPL
    Poziom 17  
    Miejmy nadzieje, ze teraz w standardzie bedziemy mieli wbudowany filtr Hepa. Odkurzania przy uzyciu zwyklego odkurzacza (bez filtra) wydaje mi sie bez sensu, bo wszystkie "drobinki" i tak wylatuja drugim koncem.
    Plumpi
    Specjalista - systemy grzewcze
    MANIAK-AMATOR napisał:
    Zelmer to Zelmer

Też tak kiedyś mi się wydawało do czasu, kiedy kupiłem firmowy odkurzacz piorący, znanej firmy Zelmer pod nazwą Wodnik. Gorszego badziewia nie widziałem. Po kilkukrotnym użyciu zaczął przeciekać na złączkach, pompka wody się przycinała tzn. po dłuższym postoju miała problem z wystartowaniem. Jak już wystartowała to działała. Serwis oczywiście obwiniał wodociągi za twardą wodę. Niestety trudno było cokolwiek tym wyprać, bo moc ssania była zbyt mała, dysze często się zapychały, a ich wymiana czy czyszczenie było obłędne, bo trzeba było się mocować kombinerkami, żeby je wyjąć w celu usunięcia z nich tego co powodowało zatykanie dyszy lub wymiany dyszy. Ponadto odkurzacz nie posiadał żadnego zabezpieczenia przed przedostaniem się brudnej wody do wentylatora i zdarzyło się kilka razy, że pociągnął.
    pektosol
    Poziom 14  
    Największym plusem zelmera jest dostępność części zamiennych. Nawet do starych urządzeń bez większych problemu praktycznie wszystko kupisz.
    Faktem też jest to że każda firma ma jakieś słabsze modele lub nawet niewypały
    MANIAK-AMATOR
    Poziom 14  
    Do Plumpi - nie zgadzam się z tobą. zelmer to bardzo pożądna firma. Zważ na to ze wodnik to jest podstawowy odkurzacz tej firmy ale jest on z najniższej półki. Przeczytaj specyfikację mojego odkurzacza a przekonasz sie o czym muwie.