Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz pod Infinity Kappa 8.2i

pleione 25 Gru 2009 18:57 2130 1
  • #1 25 Gru 2009 18:57
    pleione
    Poziom 9  

Witam, dostałem w rozliczeniu kolumny Infinity Kappa 8.2i, chciałem kupić jakąś budżetówke pod nie, obecnie chodzą podpięte pod AT9100. Unitra nie daje sobie rady z nimi. Ze względów finansowych ma to być tani wzmak. Będzie to wzmacniacz przejściowy, w niedalekiej przyszłości zastąpiony czymś dobrym. Ale póki co chciałbym się choć odrobinę podelektować dzwiękiem. Kwota jaka dysponuje to max 500zł. Słucham różnej muzyki: popu, rocka, muzyki alternatywnej, poważnej oraz w dużej mierze elektronicznej. Musi być to dość mocny wzmak, myślałem o akai am-55 lub am-67, jak dla mnie moc odpowiednia ale jeśli chodzi o odsłuch czegoś mi brakuje, grają dość ciepło ale za mało szczegółowo. Może jakiś denon? denona nigdy nie słuchałem, Pma 920? Sam nie wiem. Na pewno nic z technicsa, sony..., może yamaha ax-450, ale chyba to nie najlepszy pomysł. Yamahy też nie słyszałem. Jestem początkującym w tej dziedzinie dla tego zwracam się z prośbą o dobranie wzmaka pod moje kolumny, podobno nie najgorsze. Pozdrawiam.

0 1
  • #2 26 Gru 2009 13:03
    Dani66
    Poziom 30  

Do tych kolumn to musi byc naprawdę agregat żeby je dobrze napędzić więc moim zdaniem najlepiej monobloki (w kwocie ok. 5000zł można już coś kupić co da radę tym potworom, bo taniej nie ma sensu i nigdy nie wyciągniesz z nich tego co najlepsze) plus przedwzmacniacz lampowy (też niemała sumka).
    Kolumny wytwarzają naprawdę niesamowity dźwięk, ale są trudne w napędzie i nie zagrają ze wszystkim.
    Do 500zł to nic z nimi dobrze nie zagra. Możesz próbować H/K PM665 Vxi lub Yamahę AX-900, ale za wiele z tego nie będzie.

0