Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana cewki w g這sniku INFYNITY

silver742 26 Dec 2009 13:54 888 4
e-mierniki
    silver742
    Level 2  
    Witam szanownych koleg闚
    Mam problem z g這郾ikiem, a wi璚 wymieni貫m cewke w swoim g這sniku i sie okazalo ze glosnik nie gra co moze byc przyczyna moze zle podlaczenie ?? przesylam dane cewki co moze byc nie tak Cewka 49,5 / 53mm 2x4ohm KICKER Solo-Baric L5 S12L54
  • e-mierniki
    adoado0
    Level 11  
    Co to znaczy nie gra? W og鏊e nie wydobywa si d德i瘯?
    Sprawdza貫 miernikiem impedancj? Ustaw pomiar na omy i podl帷z do z陰cza g這郾ika.
    By mo瞠 nie oczy軼i貫 dobrze ko鎍闚ek drutu nawojowego, kt鏎e przylutowa貫 do linek zasilaj帷ych?
  • e-mierniki
    adoado0
    Level 11  
    Je瞠li drut wyprowadzony z cewki jest taki sam jak nawini皻y na niej (a zapewne tak jest ) to jest pokryty jak捷 emali poniewa zwoje nawini皻e musz by odizolowane od siebie. Dlatego ko鎍闚ki zapewne Ci nie 陰cz.
    Oskrob je i sprawd ( jak dobrze widzisz z bliska to zobaczysz,瞠 odpada taki jakby lakier ). Gdzie 1 cm w zupe軟o軼i wystarczy. Je瞠li sprawdzasz to miej na uwadze 瞠by 陰czy par dla danej cewki a nie jeden z jednej ,drugi z drugiej bo tak to nic nie us造szysz.
    K這siol
    Level 29  
    :arrow: silver742

W ko鎍u to " INFYNITY " czy KICKER Solo-Baric L5 S12L54 :?:

Sam wymienia貫 a masz poj璚ie o tym chocia ???
    silver742
    Level 2  
    Sam robi貫m co mi zaleza這 glosnik za grosze kupilem to mysle zrobie i bedzie moze gra這 jeszcze nie robilem z takimi rzeczami ale z forum wyczytalem jak wkleic cewke zeby bylo ok mysle ze to nie byl problem musze to oszkrobac z tego kleju jak kolega wyzej napisal i przylutowac to fachowo bo jak to sprawdzalem to nie mialem nic czyszczone ani lutowane dam znac co i jak :) pozdro to jest infinity a cewka jest dedytkowana to tego kic... nie mialem skad wziasc podobnej cewki tylko taka znalazlem

Dodano po 3 [godziny] 18 [minuty]:

No to si okaza這 ze trzeba by這 oskroba ten klej co znajdowa si na drucie g這郾ik gra tylko ze nie tak dobrze jak mial by grac chyba cos zle z wklejona cewka no coz chyba czeka mnie rozklejanie powtorne bo troche za bardzo buczy mozliwe ze mogla byc troche z nisko dodam ze to mam podlaczone do wzmaka samoch bo tak chcialem sprawdze jak to na domowym bedzie gralo moze bedzie poprawa chociaz cewka jest pod 4 omy a nie 8