Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mam uszkodzonego pendrive 32GB

dawwar 27 Gru 2009 10:15 1834 5
  • #1 27 Gru 2009 10:15
    dawwar
    Poziom 2  

Uszkodzenie polega na tym, że mogę normalnie wrzucać pliki na niego zajmują one tyle samo miejsca co plik, który skopiować, ale jak próbuje odtworzyć plik to się nie da. Przerzucony plik często zapisuje się w 4 takich samych ikonach, których później nie da się skasować trzeba robić format

0 5
  • #2 27 Gru 2009 10:20
    pidar
    Spec od pamięci masowych
  • #3 27 Gru 2009 10:40
    kamil002010
    Poziom 9  

Możliwe że masz wirusa.Ja kiedyś też tak miałem usunołem i wszysko jest o.k.

0
  • #4 27 Gru 2009 11:04
    Paweł W.
    Poziom 15  

dawwar napisał:
    Uszkodzenie polega na tym, że mogę normalnie wrzucać pliki na niego zajmują one tyle samo miejsca co plik, który skopiować, ale jak próbuje odtworzyć plik to się nie da. Przerzucony plik często zapisuje się w 4 takich samych ikonach, których później nie da się skasować trzeba robić format

Witaj.

Albo po prostu uszkodzone są układy scalone z której zbudowana jest pamięć flash.
    Tak miałem wszystko było dobrze w jedną stronę - zapis ok ale już otwarcie pliku czy skopiowanie go było niemożliwe, [plik też nieraz znajdował się w kilku miejscach] cały czas wołał formatowania, na szczęście był na gwarancji to nie było problemu z wymianą.
    Ponoć rzadko takie przypadki się zdarzają nie mniej...

Pozdrawiam.

0
  • #5 27 Gru 2009 13:55
    dawwar
    Poziom 2  

A i jeszcze zapomniałem dodać że jeżeli skopiuje plik z powrotem na komputer to również nie odtwarza

0
  • #6 27 Gru 2009 14:13
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Zrobiłeś to, co polecił pidar, czy będziesz kolejne historyjki opowiadał?

0