Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CC700 wchodzi na jeden cylinder przy zalaniu silnika

Rozbudzony 11 Lip 2004 13:36 1263 7
  • #1 11 Lip 2004 13:36
    Rozbudzony
    Poziom 10  

Witam wszystkich
    Mam cieniaska 700, od jakiegoś czasu mam problem polegający na tym ze jak w jade dużą kałuże to nagle trace gaz pod noga samochów zaczyna "pyrkotać" ;) i dalsza jazda jest niemozlliwa.
    Czy ktoś moze miał taki problem???
    Jak to wyeliminowac ??
    Mysle ze to cewka ma przebicie, ale kurcze nie mam pewności.

pozdrawiam

0 7
  • #2 11 Lip 2004 18:47
    gabik001
    Poziom 37  

Dobrze myslisz. Dla pewnosci jeszcze swiece i kable WN do wymiany. Pozdrawiam :)

0
  • #3 11 Lip 2004 18:52
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 12 Lip 2004 06:33
    gabik001
    Poziom 37  

Z ta wymiana swiecy to swieta prawda. Widzialem serwis fabryczny jak zabierali sie do wymiany i zaczeli od... zdjecia lewego kola... hehehe. A potem podszedl gosciu z metrowym kluczem i po sprawie :D

0
  • #5 12 Lip 2004 06:37
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 12 Lip 2004 07:51
    Rozbudzony
    Poziom 10  

A ja zawsze sie zastanawiałem jak sie wymienia tą jedną ze świec ;)), kurcze tam naprawde nie ma gdzie reki włożyc :).

Wracając do tematu. Kable mam wymienione, zostaja swiece i cewka. Mam ceweczke od malucha wyleje na niego wiadro wody poczeka az sie zaleje i włoze nowa ceweczke zobaczymy czy pomoze, oczywiscie zaleje jeszcze raz :), no to mam zajecie na weekend z tymi swiecami to pewnie na dwa :)

wielkie dzieki.

pozdrawiam

0
  • #7 13 Lut 2005 13:24
    Rozbudzony
    Poziom 10  

ceweczka wymieniona dziala, mozna jeździc po najwiekszych kałuzach i nic
    pozdrawiam

0
  • #8 13 Lut 2005 14:00
    Adam700
    Poziom 22  

z wymiana swiec nie mam problemów.nawet bez kanalu. po prostu odkrecam je standardowym kluczem jaki jest w zestawie wyposazeniu auta i do niego stosuje klucz oczkowy 19.z ta druga swieca w innym cieniasie mialem problem bo blaszana obudowa na kolektorze wydechowym nie pozwolila na wykrecenie jej moim sposobem wtedy wyjscie znalazlem takie ze na standardowy klucz zakladam klucz od wykrecania swiec w pile spalinowej do drewna i na to wszystko zakladam klucz oczkowy 19.troche kombinacji ale bez problemu.

POLECAM!!!

0