Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez Atu gniazdo diagnostyczne

11 Lip 2004 14:15 8138 17
  • Poziom 24  
    Witam wszystkich mam problem z Polonezem Atu brak iskry czy moze mi ktos doradzic jak sprawdzidz co padlo i gdzie znajde schemat jesto silnik poloneza z wtryskiem jednopunktowym prosze o pomoc i pozdrawiam wszyskich

Temat poprawiono
    było: "Polonez Autu"
    CK
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 24  
    Jesto Atu

• Poziom 21  
    Który rok produkcji?
  • Poziom 24  
    Jest to roczni 1996 prosze o porade jak sprawdzic co mu dolega tak jak pisałem wtrysk wtryskuje paliwo ale jest brak iskry z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam
  • Poziom 24  
    A masz moze schemat wyprowadzen modulu pozdrawiam

• Poziom 21  
    W pierwszej kolejności sprawdż zasilanie modułu.Jeżeli jest ok. to należałoby wykręcić i sprawdzić czujnik położenia wału korbowego.W tym Polonezie na ogół jeżeli uszkadza się moduł to iskry nie ma albo na 1 i 4 cylindrze lub na 2 i 3 rzadko wogóle na wszystkich dlatego jeżeli nie ma wogóle iskry to zacznij od czujnika.
  • Poziom 24  
    Dzieki za rade zasilanie jest napewno a jak moge sprawdzic czujnik oczywiscie oprocz wymiany czy da sie multrimetrem prosze odpisz pozdrawiam

• Poziom 21  
    Odkręć czujnik podłącz omomierz i zbliżając do niego jakiś kawałek metalu obserwuj zachowanie miernika.Ale najlepiej poproś jakiegoś znajomego aby pożyczył ci na chwilę czujnik do sprawdzenia w samochodzie.Przykręcony jest jedną tylko śrubką
  • Poziom 24  
    Dzieki za rade w sobote zabiore sie za sprawdzanie bo teraz nie mam czasu i napisze co udalo mi sie zrobic dzieki i pozdrawiam

Witam ponownie i mam pytanie czy ma ktos albo wie gdzie znalesc na elektrodzie sposob odzczytu bledow i ich opis pozdrawiam

Post był raportowany.

Pisanie postu pod postem.
    Należy używać przycisku ZMIEŃ.
    Scaliłem dwa posty. [hefid]

• Poziom 21  
    W ramce szukaj wpisz hasło " kody błędów " i wyświetl kody blędów w oplu tj. układ wtryskowy Multec taki sam jest w Polonezie.
  • Poziom 24  
    Dzieki za informacje i pozdrawiam
  • Poziom 24  
    Dzieki wielkie pozdrawiam wszystkich

Witam wszystkich chce sie podzielic informacja tak jak obiecalem na temat usterki i jej przyczyny po dokladnym zbadaniu wyszlo ze przyczyna bylo utlenienie sie przewodu przy nasadce przy module zaplonowym dlatego jak wkulem sie kontrolka w przewud to bylo zasilanie a na samej koncowce bylo ale zanizone usunolem przyczyne i autko pali bardzo ladnie dziekuje wszyskim za pomoc i pozdrawiam

Post był raportowany.

Pisanie postu pod postem.
    Należy używać przycisku ZMIEŃ.
    Scaliłem dwa posty. [hefid]
  • Poziom 10  
    A gdzie SIE znajduje czujnik wału moze ktos to opiscac
  • Poziom 24  
    Witam czujnik znajduje sie z przodu silnika kolo kola zamachowego dochodza tam przewody widac to