Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bmw 1.8 tds 1995 seria 3 nie moze wejsc na obroty

mariusz1988632 28 Gru 2009 20:00 2662 3
  • #1 28 Gru 2009 20:00
    mariusz1988632
    Poziom 2  

witam prosz o rade mam problem z moim bmw 1.8 tds nie ma siły nie wchodzi w odpowiednie obroty tylko tak na 3 biegu przy obrotach do 4 tys wiecej nie moze tylko cos przerywa kopci i wymieniłem silnik i jest to samo słaby i jezdzi tylko na niskich obrotach a pali na mrozie bez problemów i nie kopci i myslałem ze to wina paliwa bo wlałem paliwo z ojejem ale dzis wpompowałem to paliwo ze zbiornika wyczysciłem sitko co jest na pompie paliwowej zalałem ropa czysta i dalej jest to samao moze ciut lepeiej i niewiem coteraz robic bo od mechanika do mechanika a. i jescze ciekawi mnie to ze otwierajac klape widac wezyk od paliwa i u mnie jest ten wezyk przezroczysty i widac bombelki przy przygnieciniu pedała gazu na wolnych obrotach nie ma prosze o rade auto nie kopci ale przy prubie podniesienia obrotów nawet na luzie dym uchodzi z przedniej maski noramlnie nie kopci ale jak juz wejdzie w najwiksze obroty to cos przerywa i kopci z pod maski a na luzie w miejscu obroty dochodza prawie do konca ale cos przerywa dymi raz wejdzie raz nie wejdzie

0 3
  • #2 29 Gru 2009 09:51
    glosny83
    Poziom 28  

A silnik wymieniłeś z osprzętem z pompą wtryskową.

0
  • #3 29 Gru 2009 15:52
    mariusz1988632
    Poziom 2  

tak tylko rozrusznik i alternator mam z poprzednigo zestawu a to tak wygląda jak by paliwo nie dochodziało

0
  • #4 17 Sty 2010 02:48
    mariusz1988632
    Poziom 2  

i powiem wam panowie ze niestety od was nie uzyskałem odpowiedzi ale znalazłem usterke i dla tych kturzy by mieli podobne problemy to jest do wymiany filtr paliwa wraz z czujnikiem znajdujocym sie na filtrze

0