Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Candy CDI 1010 nie uruchamia się.

horse667 28 Dec 2009 20:41 5731 2
 • #1
  horse667
  Photocopiers specialist
  Witam, posiadam w/w zmywarkę, i od pewnego dziwnie się zachowuje.
  Zaczęło sie od tego, że nie dało sie jej włączyć a wszystkie diody od programów migały krótkim błyskiem. Po otworzeniu zmywarki, pozagłądaniu w różne otwory i zamknięciu wszystko wróciło do normy, dało się ja normalnie włączyć, i pracowała kilka dni bez anomalii. Wczoraj, podczas zmywania, na końcu zaczęła piszczeć, jak na zakończenie pracy, ale nie skończyło sie na trzech dżwiękach jak zwykle, tylko piszczała w dużych odstępach, cały czas. Alne niby wszystko ok naczyna wymyte, wyłączyłem ją i tyle. Dzisiaj natomiast nie daje się jej znowu wączyć. Najpierw diody od programów migały krótkim błyskiem, i znoqwu po otworzeniu i zamknieciu wszystko niby wróciło do normy, diody mrógajanormalnie ale włączyć sie jej nie da. Tzn, wybieram program włączam zamykam, po chwili słychać pisk, ale dalej nic sie dzieje, nie rusza. Słychać tylko cichutkki dżwię jakby transformatora, czy coś takiego.
  Aha, i wydaje mi się że zwykle było w niej mniej wody, tzn wody, jest praktycznie równo z kratką. Czy coś mogę sam sprawdzić, czy raczej nową trzeba będzie kupić.
  pozdrawiam horse
 • #2
  mrhari
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Ile razy mrugają diody?
 • #3
  horse667
  Photocopiers specialist
  Mrugają cały czas wszystkie, ale nie tak jak normalnie, tylko błysk jest krótki. Np dzisiaj zamierzałem ją rozkręcić, żeby rzucić okiem na moduł, a tu zonk,. właczam ją i normalnie mrugają, wybrałem program i normalnie sie włączyła i myje. To potwierdza moje przypuszczenia, że to coś nie tak z programatorem, jak znowu będzie wariować, to będę musuał chyba przyjżeć mu sie z bliska.
  pozdrawiam horse