Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung P2370HD - pionowe pasy.

Tom345 29 Dec 2009 13:17 1788 4
    Tom345
    Level 2  
    Witam wszystkich serdecznie.

Posiadam tenże monitor, podłączony do komputera kablem D-Sub. Rozdzielczość 1920x1080 przy 60Hz. Przy jakichkolwiek czarnych/ciemnych miejscach pojawiają się pionowe pasy, tak jak bym oglądał obraz z monitora CRT przez obiektyw aparatu, lecz są one mniej widoczne.

Czy jest to wina kabla, małej częstotliwości odświeżania? Zmiana na kabel DVI-DVI lub DVI-HDMI pomoże?

Pozdrawiam.
  • Helpful post
    arko71
    Level 25  
    Takie rozdzielczości to tylko DVI albo HDMI. Jeżeli D-Sub to tylko kabel solidnej jakości, porządnej firmy.
    Tom345
    Level 2  
    Rozumiem, iż po zakupie takiego kabla problem zniknie?

Jeszcze jedno, ufać ofertom z Allegro? Na przykład taka oferta:

Odnośnik do aukcji skasowałem - regulamin pkt 10.11 [ogryz]

Kabel dziwnie tani, nie będzie to jakiś bubel lub cegła owinięta w papier? :)

I te kable są rzeczywiście pozłacane złotem? :D
    arko71
    Level 25  
    Za komentarz do tego kabla niech służy ostatni komentarz dla tego "sprzedawcy" za podobny kabel - KABEL DVI-HDMI 5m GOLD+2x FILTR 1080p FULL HD:

Towar niezgodny z zamówieniem. Jakość kabla też pozosatwia wiele do życzenia. Nie będe się bawił w odsyłanie na swój koszt i dokładał do ceny jeśli wartość towaru jest równa wartości przesyłki. Ostrożnie z tą firmą. Pozdrawiam.

Ostatnio kupiłem "tani" VGA-VGA 5m i po podłączeniu monitora zobaczyłem mleko na ekranie - kabel to było paręnaście żył, jak w kablu domofonowym bez skręcenia i bez ekranu - wylądował w koszu...

Jeżeli już to kup DVI-DVI za paręnaście złociszy w najbliższym solidnym sklepie, a jak sprzedawca będzie życzliwy to weź ze dwa na przetestowanie. Jeżeli chcesz z Allegro to tylko od sprzedawców ze wzorową historią.
    Tom345
    Level 2  
    Wiadomo, zawsze można być tym pierwszym, który będzie zmuszony do wystawienia negatywa.

No nic, dzięki za rady, temat zamknę.