Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw touran wycieraczki nie dzałają

29 Gru 2009 19:42 7857 8
  • Poziom 10  
    Mam problem przestały mi działać wycieraczki w vw touranie ma ktoś schemat połączeń.Bezpieczniki sprawdzone,czujnik maski przedniej działa poprawnie.Po podłączeniu pod vaga pokazuje błąd w sieci pokładowej.Czy może być uszkodzony moduł bordenetza.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 31  
    Wejdz w Bordnetz kanał 09 i daj tu błędy jakie ma.
  • Poziom 10  
    błędy podam jutro.a i jeszcze jedno wycieraczki przed popsuciem zaczęły same chodzić i nie dało się ich wyłączyć
  • Poziom 31  
    Manetki, sterownik od manetek, bordnetz, czujnik deszczu itp ...duzo by wymieniac, jest tego cała masa po drodze
  • Poziom 10  
    witam mam dwa błędy 0817:64 0428:6c Korzystam z programu vag can profesional pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam nie rozwiązałem jeszcze problemu z wycieraczkami potrzebna instrukcja.Wymieniłem moduł borenza bo w nim był błąd 2071(8X0817):64 lokalna magistrala danych brak sygnału/komunikacji lampa OFF .Proszę o pomoc
  • Poziom 11  
    Ja mam taki problem z wycieraczki przód, jak odpale auto to wycieraczki działają 10 sekund i martwe się robią stryskiwacze działają. Muszę wyłączyć zapłon i włączę zapłon wtedy wszystko działa przez kolejne 10 sekund
  • Poziom 10  
    Często uszkodzeniu ulegają silniczki ja zmieniłem dwa razy. Jeżeli jest uszkodzony od strony kierowcy to od drugiej strony też nie będzie działał, ponieważ lewy steruje prawym. Te błędy które opisywałem w poprzednich postach to wynik uszkodzonych silników. Po wymianie wszystko wróciło do normy. Ale proponuję podłączyć pod komputer i zobaczyć co pokaże.
  • Poziom 11  
    Problem rozwiązany. Odlączylem masowy z akumulatora na chwilkę i po podłączeniu go wszystko działa dobrze. Prawdopodobnie sterownik musiał złapać jakieś błędy które skasował się po tej operacji.