Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opinie o DXZ 788 - przesiadka na coś wyższego

pawels5 29 Dec 2009 22:49 1309 3
    pawels5
    Level 12  
    Witam. Potrzebuje kilku zdań, od najlepiej użytkowników tego radyjka, lub podobnego modelu o tym jak gra i sprawuje się. Jaki dźwięk? jak używa się tego slidetracka? Posiadam teraz dxz 389 i chciałbym coś o lepszej jakości dźwięku. radio ma obsłużyć zestaw przedni Rainbow sax 265 + mds08 w mostku + RMV41 i raczej rozbudowy nie planuję. Kiedyś miałem okazję krótko pojeździć chyba z DRX 9375 (deck) i to co wydobywało się z głośników podobało mi się, a wtedy była Alpina jakaś CDExxxx i gorsze głośniki i wzmak. Był na alledrogo ten DRX i nawet wyglądał na niezłachanego, ale te starsze modele były trochę kapryśne. Wiem, bo co chwila wyskakiwały różne błędy aż w ogóle odmówił współpracy i oddałem go. Muzyka przeważnie rock i pokrewne, trochę jazz itp. Szukałem o tym radyjku, ale nic konkretnego nie znalazłem, tylko dobre ale za drogie itp.
    crazy_88
    Level 42  
    Radio ma mój znajomy nie można narzekac na jakośc bo jest przyjemne sprubuje się zagłębic w jego funkcję to potestuje i napiszę.
    sanders156
    Level 35  
    Dzwiekowo bez rewelacji , wrecz slabo , moze nie tragedia ale za ta kase moga byc duzo lepsze radia szukalbym naki cd400 , alpine CDA 9855, 9835 , cos z wyzszych 7... , Becker .... PRO , Clarion dxz 948 , 958
    Aspire3000
    Level 16  
    Dla mnie rewelka. Dobry dźwięk, masa opcji, do obsługi trzeba się przyzwyczaić ale to chyba normalne. Mam je od ponad roku i jeszcze mi się nie znudziło co jest rzadkością w moim przypadku. Testowałem je pod baaardzo duza ilością zestawów głośnikowych jak i wzmacniaczy. Obecnie gra z Dls + Dynaudio pędzone Genesisem i Audisonem i jest dobrze. Jak za te kasę jest bardzo dobre. Pozdrawiam.