Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI A6 C4 moduł komfortu\alarm -zgasl licznik, nie pali !!

30 Gru 2009 12:01 2630 1
  • Poziom 15  
    Przy próbie naprawienia oświetlwnia wew i szukaniu kabli cos sie pochrzaniało

dodam że przy podłaczonym akku mysląć że to moduł komfortu zdjałem wtyczke od sterownika abs'u - tego umieszczonego pod tylną kanapą - firmy bosch
    po 2 znalazłem nieori alarm boxer group QX 06
    i był tam do niego dołaczony mały przełącznik - i go wcisnąłem potem nic nie robiłem - nagle po przekreceniu kluczyka w stacyjce okazało sie że

-Nie działa licznik - wskażniki - nie podnosi sie voltomierz , nie za świecają sie kontrolki w liczniku od oleju akku absu i ! od recznego - ale na liczniku pokazuje przebieg - ale nie jest podświetlony jak był zawsze jak sie przekreciło stacyjke
    -auto nie zapala - rozrusznik nawet nie drgnie - zero reakcji na przekrecenie stacyjki - tylko mam takie 2 diody od alarmu i wtedy jedna sie cały czas zaświeca i swieci
    - nie działają elektryczne szyby ., lusterka , szyberdach
    - po podpieciu vag-coma widzi tylko climatronik nie widzi sterownika silnika absu , imobilaizera .poduszek ,absu

+ działą centralny zamek - na pilota (chyba jest podlczony pod alarm)
    + działa klimatronik ( zaświeca sie i dmucha po przekreceniu stacyjki)
    +działają światla , kierunki klakson wycieraczki

kilkakrotnie zdjąłem te z kleme z akku myśląc że sie wszystko zresetuje i nic
    sprawa wisi na ostrzu noża

tu zamieszczam fote z steronika z którego zdjąłem wtyczke AUDI A6 C4 moduł komfortu\alarm -zgasl licznik, nie pali !!

-czy to jest też moduł komfortu ??? gdzie leży wina
    w alarmie czy w sterowniku od absu ????????????????
    Pomocy Sprawa wisi na ostrzu noża

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
  • Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
  • Poziom 16  
    Z twojego opisu wynika ze uzbroił sie alarm.....