Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wasze opinie na temat pralek electroluxa

jozwyd 30 Gru 2009 13:43 4533 2
  • #1 30 Gru 2009 13:43
    jozwyd
    Poziom 9  

witam

Proszę o Wasze opinie na temat poniższych pralek:

1. EWF 10240W
    2. EWF 12270W
    3. EWF 10040W

Jak z ich awaryjnością?
    Czy w tych modelach da się te przeklęte łożyska bębna wymienić nie wyjmując całego bębna?
    Którą z nich byście wybrali?

0 2
  • #2 30 Gru 2009 18:38
    zayzayer
    Specjalista AGD

Z tych trzech wybrałbym Boscha lub Siemensa z napisem Made in Poland i zapominasz o łożyskach. I nie tylko.
    Electrolux ostatecznie też może być, ale tylko jeżeli nie puszcza kasa.

0
  • #3 09 Mar 2010 16:08
    gapkris
    Poziom 8  

nie moge wypowiedzieć się o tych modelach pralek electrolux gdyż użytkowałem model ewt 13420w przez 2 lata i dwa miesiące byłem z niej zadowolony aż do dnia kiedy pękła ośka od bębna:cry: w serwisie powiedzieli electrolux i aeg ponoć jako jedyne robią bęben obudowany plastikowym korpusem i nie ma możliwości wymiany uszkodzonej ośki... a cena korpusu elementu piorącego (wraz z bębnem) to bagatela 1000zł:D całe szczęście że awaria została zauważona gdy chciałem wymienić łożyska(ośka wyszła z łożyskiem trudno było nie zauważyć)bo aż boje się pomyśleć co by się stało gdyby pralka akurat wirowała na 1300obr.. ja rozumiem wszystko się może popsuć tyle że raczej ten element nie powinien po takim okresie użytkowania a koszt naprawy przesądza o złomowaniu urządzenia kiedy cała reszta w zasadzie jest ok!!! wiem jedno kolejną moją pralką na pewno nie będzie electrolux a jeśli ktoś się zdecyduje na tą firme to koniecznie przedłużyć gwarancje!!! dodam że teraz kupie raczej Siemens WP13T352BY i zostaje mi wierzyć ze spisze się lepiej:D pozdrawiam

0