Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja karty tv MEDION-7134 dla początkujących.

kedarkedar006 30 Gru 2009 20:46 4680 0
  • #1 30 Gru 2009 20:46
    kedarkedar006
    Poziom 12  

Jeśli ktoś kupił kattę tv MEDION- 7134 i nie wie prez jaki program to otworzyć lub nic się nie wyświetla tylko czarny obraz to dobrze trafił bo ja wiem jaw w najprostszy sposób bo zrobić
    1. Należy włożyć wtykę antenową (najlepiej by była wzmocniona zasilaczem wtegy jest lepszy obraz)
    2. Pobrać sterowniki które zamieściłem niżej.
    3. Nacisnąć właściwości komputera, później sprzęt (u góry) i Menadżer urządzeń.
    4. wyświetli się okienko w którym należy nacisnąć ,,Kontrolery dźwięku, wideo i gier"
    5 Powinno tam się znajdować ,,Creatix SAA7134, Hybrid Caprure Device" należy na to nacisnąć prawy i aktualizuj sterownik.
    6. Wyskoczy okienko w którym należy zaznaczyć ,,zainstaluj z listy lub określonej aktualizacji (zaawansowane)
    7. Należy wyszukać sterownik ten który zamieściłem niżej i go zainstalować.
    8. po zakończeniu instalacji należy pobrać program K!TV od obsługiwania karty (zamieszczony jest niżej)

9. Po pobraniu należy go zainstalować i go uruchomić.
    10. U góry należy nacisnąć ,,reglages" później ,,source de caprtóre" i ,,WDM"
    11. Wyskoczy okienko w którym należy zaznaczyć Poland i w Format freq. Antena
    12. Gdy to zaznaczymy to należy nacisnąć ,,Demarrer". Wtedy zaczną wyszukiwać się stacje. Po ukończeniu należy nacisnąć ok.
    13. Gdy to już wszystko zrobimy i będzie śnieżyć, wtedy należy kręcić kółkiem od myszki by wchodzić na poszczególne kanały. U mnie odbiera ze zwykłej anteny: Polsat, TVP 1 i TVP 2
    14. I to by było tyle, jeśli wystąpią jakieś trudności po proszę pisać niżej napewno pomogę. Powodzenia

Sterownik dla Windows XP: