Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Warystor - nie mogę dopasować

30 Gru 2009 21:13 1903 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Poszukuję warystorów - oryginalny ma oznaczenie 180KD20. Jest duży bo ma około 20mm średnicy. Przeszukałem już cały serwis gogle i nic nie mogę trafić.
    Czy ktos wie czym go zastąpić aby miał identyczne parametry. Z tego co znalazłem to jest to chiński warystor ale nie mogę odszukać odpowiednika?
  • Computer Controls
  • Computer Controls
  • Poziom 43  
    jdraper napisał:
    Witam.
    Poszukuję warystorów - oryginalny ma oznaczenie 180KD20. Jest duży bo ma około 20mm średnicy. Przeszukałem już cały serwis gogle i nic nie mogę trafić.
    Czy ktos wie czym go zastąpić aby miał identyczne parametry. Z tego co znalazłem to jest to chiński warystor ale nie mogę odszukać odpowiednika?
    czyżby, a u wujka Google szukałeś ? ? ?
    Na pewno nie ... przecież jest tam zaraz na pierwszym miejscu, a to że ma 20mm średnicy to widać z jego oznaczeń, a również to, że ma 18V wartości napięcia.
  • Poziom 9  
    paulwolf napisał:
    Tutaj znajdziesz parametry warystora: http://www.radiobox.ru/pdf/s-20.pdf

Dzięki, coś już z tego kapuję, a jakim typem z ogólnodostępnych mógłbym go zastąpić, bo nie mogę trafić w żadnym sklepie internetowym?

Dodano po 13 [minuty]:

Quarz napisał:
    jdraper napisał:
    Witam.
    czyżby, a u wujka Google szukałeś ? ? ?
    Na pewno nie ... przecież jest tam zaraz na pierwszym miejscu, a to że ma 20mm średnicy to widać z jego oznaczeń, a również to, że ma 18V wartości napięcia.

Zgadza się z tym że nie mogę znaleźć odpowiednika w naszych sklepach, z reguły mają ale o bardzo małych średnicach.