Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NaviHeaven NA-3095 potrzebny soft lub porada.

Demon421 31 Gru 2009 18:36 2843 3
  • #1 31 Gru 2009 18:36
    Demon421
    Poziom 1  

Witam.
    Zakupiłem sobie radio mało znanego producenta NaviHeaven NA - 3095.
    Mam kilka pytań odnośnie tych kombajnów ponieważ dziadek google nie chce pomóc
    :cry:
    - Czy da się aktualizować lub zmieniać soft w tym urządzonku i gdzie ewentualnie można takowy dostać.
    - denerwuje stan ekranu podczas odtwarzania MP3. Zamiast wykorzystywać duży ekran z jakimiś mozaikami itp. Wyświetla mi się drzewko utworów (tak jak na stacjonarnych odtwarzaczach DVD po włożeniu płyty MP3). Czcionka do tego jest tak mała że aby zobaczyć co leci za utwór muszę się dokładnie przyjżeć by coś odczytać. A przecież to nie o to chodzi. Poszperałem po opcjach i niestety nic nie znalazłem. Ale może coś ominąłem. Jak ktoś wie jak zmienić widok odtwarzanych utworów niech da znać bede wdzięczny. Może wystarczy coś doinstalować. Jakiś plugiin czy coś takiego. Tylko pytanie skąd go dostać i czy się da.
    Z góry dzięki za pomoc.

0 3
  • #2 31 Gru 2009 22:30
    djlj24
    Spec od car audio

Moja rada - nie kombinuj ze zmianą softu w takich wynalazkach bo uwalisz całkowicie. To ma działać tak jak jest zrobione i nie wymagaj nic więcej - próby podmiany softu mogą mogą spowodować, że całkiem przestanie działać lub też zniknie część funkcji.

0
  • #3 02 Sty 2010 00:58
    katoda
    Poziom 20  

Demon421 napisał:
    Witam.
    Zamiast wykorzystywać duży ekran z jakimiś mozaikami itp. Wyświetla mi się drzewko utworów (tak jak na stacjonarnych odtwarzaczach DVD po włożeniu płyty MP3).

Niemalże sam sobie odpowiedziałeś. W tym radiu menu odtwarzacza generuje procesor DVD. Konkretnie Sunplus. Jakakolwiek próba podmiany softu z innego sprzętu skończy się tragicznie.

0
  • #4 02 Cze 2010 14:01
    djibiza
    Poziom 10  

A czy ktoś się w ogóle natknął na jakikolwiek soft do radyjek naviheaven?

0
  Szukaj w 5mln produktów