Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Crysis zacina się, gdy wciskamy esc

01 Sty 2010 20:44 1045 3
  • Poziom 9  
    Witam,

Podczas gry w Crysis, Crysis: Warhead i Crysis Wars wystepuje u mnie dziwny problem.
    Komputer(laptop):
    core2duo 2.00ghz
    geforce 8600 gts
    2 gb ramu
    system operacyjny: windows vista (32bit)
    Otóż gdy gram wszystko jest okej, ale gdy wciskam esc, chce przejsc do opcji modyfikacji broni lub gdy przechodze do mapy taktycznej przy ktorej zaznaczone sa cele, gra nagle zacina sie na pare sekund i przechodzi do tych ze opcji ale po dosc dlugim oczekiwaniu(okolo 15 sec).
    Jak juz wspominalem zadne zaciecia nie wystepuja podczas samej gry, zmniejszenie opcji graficznych nie ma wplywu na przechodzenie do powyzej wymienionych opcji.
    Problem moze sie wydawac maly ale bardzo uciazliwy szczegolnie pod czas gry przez internet.

Prosze o pomoc, z gory dziekuje!
  • Poziom 10  
    Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym czy żadna aplikacja działająca w tle, czy w zasobniku nie ma ustawionego jakiegoś skrótu klawiaturowego związanego z tym klawiszem.
  • Poziom 20  
    Co do skrótu związanego z ESC, nie sądzę, żeby ktokolwiek tworzący aplikację tak ją ustawił ;), nie byłoby w tym żadnego sensu moim zdaniem, chyba, że było to zrobione naumyślnie przez użytkownika komputera, ale o tym to już autor tematu by wiedział jak zakładam.

Ja proponuje zainstalować najnowsze patche do gry, jeżeli jeszcze ich nie masz oraz najnowsze sterowniki, najlepiej do wszystkiego co się da :) (grafika, chipset, dźwięk).
  • Poziom 9  
    Co do esc jestem podobnego zdania, co kolega powyzej. Wiec problem tkwi w czym innym.
    Jak spr ten zasobnik na viscie???
    Patch do gry jest najnowszy mozliwy jak narazie, jesli chodzi o sprzet tak samo aktualizuje ja na biezaco.
    Kolega na xp(sp3) nie ma tego problemy jaki drugi ktory ma tez viste, nie mam pojecia w czym tkwi problem.

Dzieki za opowiedz i licze na kolejne wskazowki.