Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podzielić internet z Play`a

02 Sty 2010 18:03 4482 3
  • Poziom 14  
    Mam takie pytanko bo mnie nurtuje zamierzam kupić sobie laptopa a mam też komputer stacjonarny w którym mam podpięty modem z Play i chce zrobić bezprzewodowy dostęp do internetu w domu by wszystkie moje urządzenia mogły korzystać z internetu. Co mi jest do tego potrzebne jaki sprzęt polecacie i jak to wszystko podpiąć no i koszty czy jest to opłacalne. Obecnie mam ofertę Play online 10gb
    Dziękuje i pozdrawiam w Nowym Roku życząc wszystkiego najlepszego :)
  • Poziom 29  
    Przy modemach sieci komórkowej sprawa nie jest już taka prosta jak w przypadku kablówki, wifi czy ethernetu. Stacjonarka musi być włączona aby internet działał na obu komputerach. Do tego w obu komputerach musisz mieć karty wifi lub bluetooth i zrobić połączenie bezpośrednie ad-hoc.
    edit:
    skłamałem. Przez przypadek natknąłem się na router d-linka DIR- 455 który ma wejście na kartę sim i przy jego pomocy powinno udać się rozdzielić ten internet na więcej komputerów przez wifi, ale głowy nie daję bo nie widziałem jak to działa.
  • Poziom 10  
    Lucas130383 napisał:
    Mam takie pytanko bo mnie nurtuje zamierzam kupić sobie laptopa a mam też komputer stacjonarny w którym mam podpięty modem z Play i chce zrobić bezprzewodowy dostęp do internetu w domu by wszystkie moje urządzenia mogły korzystać z internetu. Co mi jest do tego potrzebne jaki sprzęt polecacie i jak to wszystko podpiąć no i koszty czy jest to opłacalne. Obecnie mam ofertę Play online 10gb
    Dziękuje i pozdrawiam w Nowym Roku życząc wszystkiego najlepszego :)

Hmm mi jak kiedyś padł internet właśnie miałem taka aplikacje przez 2 dni do autoreconecta i cała sieć leciała na na play 10gb