Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lincoln Town Car II Limuzyna 1994, wypalony sterownik

02 Sty 2010 23:19 2417 12
  • Poziom 10  
    Witam! Samochód jak w temacie poszukuje książki serwisowej lub jakiegoś opisu bezpieczników.
    Moderowany przez Pawel wawa:

Tematy scaliłem, proszę nie zakładać nowych z tym samym problemem. Proszę też o poprawienie pisowni we wszystkich swoich postach, w tym ja poprawiłem. Następnym razem będzie ostrzeżenie.

• Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 39  
    o ksiazce zapomnij a bezpieczniki moze znajdę ale jutro wieczorem
    napsz co nie halo i mam nadzieję że to nie przeróbka na limuzynę - wiesz , takie długie cos a to auto się doskonale do tego nadawało
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 10  
    witam spaliła mi się płyta sterująca z elektroniką z przedziału pasażerskiego i nie działa wiele sprzętu tzn. szyberdach,szyba grodziowa oświtlenia i wiele innych POMOCY !!! Płyta ta znajduje się miedzy przednimi fotelami.
  • Poziom 10  
    niestety ale własnie to jest LIMO

Dodano po 3 [minuty]:

pomiędzy przednimi fotelami jest płyta sterująca całą elektryką a tam wypaliła sie dziura nie wiem dlaczego bo taką kupilem i własnie dlatego nie ma szyberdachu ,szyby grodziowej i wiele innych
  • Poziom 39  
    wiem o czym mówisz
    niestety cię pocieszę że przed majem ubiegłego roku miałem dostęp do takiej bez problemu (auto firmowe) potem się zwolniłem i d...pa - niewiele poradzę niestety
    z mojej strony postaram się wpłynąć na mojego kolesia który tam jeszcze pracuje to moze zdoła jakieś fotki cyknąć ale nie obiecuję na 100% a o dokumentacji zapomnij bo w necie kiedyś szukałem i totalne nic - musiałbyś się kontaktować z firmą która przerabiała auto ale pewnie tego nie znajdziesz albo parę ładnych BAKSÓW będziesz musiał wybulić
    tak czy owak jak nie znajdziesz to w tygodniu się odezwę czy coś dam radę pomóc czy nie
    jeśli płyta nie jest za bardzo zdemolowana to postaraj się ja ostrożnie wymontować i zrób dokładne fotki to może coś się wymyśli
    pozdro i powodzonka a i jednocześnie wyrazy współczucia bo wdepnąłeś jak ja kiedyś ale tak dużej zagwozdki na szczęście nie miałem
  • Poziom 17  
    Nie wiem jak ci pomóc? przecież bez wymiany się nieobędzie.

Moderowany przez Pawel wawa:

Ta wypowiedź całkiem nic nie wnosi do tematu, jak Kolega nie we jak pomóc to w jakim celu zabiera głos? Ostrzeżenie 5, którego udzielam, skutkuje blokadą pisania na forum.

• Poziom 39  
    ale wdepnąłeś
    niestety nawet nie będę kolesia naginał żeby fotki robił bo płyta w "mojej" hehe limo jest zgoła inna chyba bardziej rozszerzona o klimę i jakieś inne pierdoły w każdym razie po złączach i zielonych ledach obok przekaźników widzę że jest inna
    sorry - miałem dobre chęci
  • Poziom 16  
    Prosisz o pomoc i jeszcze na dodatek sa ustawione punkty za transfer ! A mi sie z punktami nie przelewa!.Co do tej plyty sterujacej jest to fabryczna czy raczej zamontowana przy przerobce na limo ?Poniewaz Jesli steruje szyberdachem w kabine kierowcy to chyba fabryczna?Moze sie myle.
  • Poziom 10  
    Witam ,ad punktów to nie wiedziałem jak to mam ustawić ponieważ jest to mój debiut na Forum a co do szyberdachu to jest w przestrzeni pasażerskiej a płyta jest raczej przeróbką firmy która przerobiła Lincolna na Limo pozdro
  • Poziom 16  
    Zdjecia sa troche malo pomocne w tym przypadku .Masz moze jakies dane na temat tego sterowania np.firme prod.nr seryjny itp.Poszukaj tez jakiegos loga,tabliczki jaka to firma przerabiala Twoj samochod na limo to moze cos znajde na szrotach przy okazji.
  • Poziom 10  
    masz może jakieś sugestie jak się dowiedzieć jaka firma robiła przeróbke gdzie szukać w papierach lub jakiegoś logo w aucie a co do płyty to jedynie opis z płyty mogę spisać dokładnie
  • Poziom 16  
    Ale ta plyta byla jakos zamonotowna ,miala jakas pokrywe czy cos z nr jesli tak to podaj .A co do firm to szukaj czegos jak np.Royal,Krystal. Sprawdz papiery gdzies napewno jest napisane

Dodano po 8 [minuty]:

Ale ta plyta byla jakos zamonotowna ,miala jakas pokrywe czy cos z nr jesli tak to podaj .A co do firm to szukaj czegos jak np.Royal,Krystal,Coach. Sprawdz papiery gdzies napewno jest napisane .