Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

5310xm-camera jak wymienić?

danfel1661 03 Jan 2010 00:59 918 4
    danfel1661
    Level 9  
    Witam!! Mam pytanie dotyczące wymiany camery otóż czy da radę wymienić camerę w warunkach domowych samemu? Syn posiada stację lutowniczą a jako że w moim tel nie włancza się camera a mam sprawną w drugiej płycie głównej może dało by laikowi radę wymienić a jeżeli tak to co ijak trzeba zrobić.Dodam tylko że porady typu idz do serwisu nie oczekuję a i przy okazji da radę wgrać bez połączenia z PC kablem wgrać język polski? bo po podłączeniu pod PC nie widzi telefonu poprzez usb.Za wszelkie porady z góry dzięki i pozdrawiam!!!
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    jayu0
    Level 37  
    Z tą kamerą to poczekaj.
    Jak chcesz ją włączyć to masz jakiś komunikat czy tylko czerń na lcd?
    System w ogóle nie wykrywa po usb? Nawet że "...sprzęt jest uszkodzony..." itp ?
    W jakich okolicznościach wystąpiła usterka? Sama z siebie, po upadku telefonu czy może zawilgoceniu?
    danfel1661
    Level 9  
    Witam!! Otóż po włączeniu camery pojawia się komunikat "camera on standby'' menu angielskie z jakiego powodu nie działa nie wiem bowiem tel kupiłem jako uszkodzony na Allegro jako dawcę a był tak jakby nadepnięty wyświetlacz chodziło mi o płytę główną gdyż mój tel po upadku działał parę miesięcy aż do wyładowania baterii.Po podłączeniu do ładowarki nie zatrybiał wogóle zawiozłem go do serwisu sklepu w którym go kupiłem gość włożył naładowaną baterię i zaskoczył za drugim razem po takim samym zabiegu postanowiłem im go zostawić do naprawy.Był tam miesiąc a gdy go odbierałem już nie pomogła nawet dobra bateria-tak go naprawili-firma Armatel z Bielska Białej tylko dodali że jest po upadku i go nie zrobią na gwarancji kazali oddać do serwisu Nokii za odpłatnością.Więc zakupiłem tel uszkodzony z nadzieją że po przekładce będzie Ok. a tu klapa kolejna wtopa dodam że kosztowało ponad sto zł ciekawe ile bym zapłacił w serwisie za ożywienie mojego fona.Dzięki za zainteresowanie.Pozdrawiam.
    danfel1661
    Level 9  
    No fajnie ale ja po angliczańsku nie panimaju jestem w takim wieku że w szkole pa ruskij mienia uczyli od podstawówki.Pozdrawiam.