Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PILOT Laudmann LM-368 programowanie co i jak ?

03 Sty 2010 01:52 14396 10
  • Poziom 10  
    Witam Serdecznie,

Posiadam TV Philips "14 cali taki z pilotem jak od cyfry.Mam pilot Laudmann LM-368 i za chol***erę nie wiem zrobić tak aby działał posiadam jeszcze wieże Philips FW-C380też dosyć popularna.

Czekam na pomoc:|

1. Włączyć TV
    2. Nacisnąć i przytrzymać przycisk "SET" i równocześnie naciśnąć i przytrzymać przycisk "TV1" lub "TV2"- ponad 3 sekundy
    3. Zwolnić przyciski; rozpocznie się automatyczne wyszukiwanie - wtedy dioda miga a pilot wysyła sygnał wyłączenia
    4. Gdy TV zareaguje należy zatrzymać wyszukiwanie naciskając dowolny przycisk oprócz przycisku "SET"
    ( TV SIĘ WYŁĄCZY)
    5. Jeżeli nie działa wszystko OK to trzeba powtórzyć znaleźć najlepszy kod.

TV więc OK
    ale z wieżą już słabiutko "SET" i "CD" ustawia się ale nic nie działa
  • Poziom 29  
    Generalnie wszystkie tanie piloty uniwersalne mają ten sam środek.A więc pasują te same kody do wielu modeli,są dwa podtypy:z kodami trzycyfrowymi oraz czterocyfrowymi.Poszukaj przez wyszukiwarkę kodów do jakiegoś innego pilota i spróbuj-a na koniec napisz,czy pomogło.
  • Poziom 43  
    Andrzejek_21 napisał:
    ...z wieżą już słabiutko "SET" i "CD" ustawia się ale nic nie działa

A to oznacza, że ten pilot nie obsługuje tego rządzenia(tej wieży). Nie pomogą kody bo ich do tej wieży nie ma. Koniec i kropka.
  • Poziom 43  
    Bardzo często pilot uniwersalny obsługuje tylko część funkcji. I jest to normalne. Znajdź inny kod który będzie działał i może więcej funkcji będzie obsługiwał.
  • Poziom 10  
    chodziło mi że TV z wieża miały nie które funkcje/kody takie a nie które podobne.
    Może się uda...
  • Poziom 43  
    Andrzejek_21 napisał:
    chodziło mi że TV z wieża miały nie które funkcje/kody takie a nie które podobne....

A co ma jedno do drugiego (TV do wieży) :?::D
  • Poziom 10  
    To chyba zależy od pilota, a nie telewizora Misiura
  • Poziom 10  
    Każdy pilot ma inaczej, w tym modelu było tak jak wyżej opisałem punkt po punkcie.
    Musisz poszukać informacji o pilocie swoim.
  • Poziom 10  
    Z oryginalnym nie powinno być kłopotów żadnych :|
  • Poziom 2  
    Witam, potrzebuje takiego pilota , chce ktos moze sprzedac -moze byc nawet uzywany ale zeby byl sprawny . czekam na odpowiedz .pozdrawiam