Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny aktywne do 1500 za sztukę.

Nikt19 03 Sty 2010 02:03 1659 10
  • #1 03 Sty 2010 02:03
    Nikt19
    Poziom 9  

Witam !

Jak w temacie planuję zakup kolumn aktywnych najlepiej do 1500zł. za sztukę.
    Zastanawiam się nad Proelami Flash 12A, Wharfedale SVP-15P i Wharfedale EVP-X15P, co o nich sądzicie?
    Może macie jakieś własne typy?

Dodam, iż sprzęt będzie służył tylko i wyłącznie do nagłaśniania 18, i imprez do 100 osób

0 10
  • #2 03 Sty 2010 17:29
    Nikt19
    Poziom 9  

Widze, że nikt ich nie słyszał jeszcze, do opcji firm dorzuciłbym jeszcze Alto, ale również nie wiem jak to gra. Może o tej firmie coś można powiedzieć dobrego? złego?

0
  • #3 05 Sty 2010 18:49
    Nikt19
    Poziom 9  

Może dodam, iż kolumny mają służyć Dj i będą grały w pomieszczeniach. Błagam napiszcie coś cokolwiek. Nie wiem może za mało informacji podałem? Napiszcie, co jeszcze mogę dodać...

0
  • #4 05 Sty 2010 19:08
    1231939
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 05 Sty 2010 19:16
    JacobG
    Poziom 21  

Ja ze swojej strony polece firme ldm :D Ciekawe rozwiązania w pozytywnych cenach. Warto przejrzeć ich oferte. Ciekawie rownież brzmią wyroby firm fbt kampton

0
  • #6 08 Sty 2010 18:14
    Nikt19
    Poziom 9  

Gośniki 12-15, LDM-odpada celestionów nie chcę, FBT ciekawa propozycja :) rozważę, a Alto? Wharfedale? bo w cenie plastika FBT i Proela dostane kolumny drewniane(z płyty) s to też ma znaczenie,

0
  • #7 08 Sty 2010 19:03
    JacobG
    Poziom 21  

Plastik bardzie mobilny moim zdaniem. Alto nie slyszalem ale jakos nie wieze tej firmie. Wharfadle nie tym bardzie aktywne. Myśle, ze fbt to ciekawa propozycja

0
  • #8 17 Sty 2010 21:41
    apasjonata
    Poziom 10  

Witam!!! Widzę,że jesteś zaineresowany zakupem nagłośnienia Wharfedale.Jestem Ciekaw na co ostatecznie sie zdecydowałes i jakie sa Twoje wrażenia .Jestem posiadaczem dwoch sztuk DLX-15 i powiem Ci ,że spełniaja moje oczekiwaniaChciałem zakupic do nich doły DLX 15B,ale w tej chwili sa niedostepne w kraju,ale w Gdyni w Ambicie obecali dostarczyć może w lutym.Niestety nie moge czekać i dlatego kupuje jutro też dwie DLX-15.Nieznam i nie słyszałem lepiej brzmiących paczek za takie pieniadze.Jesli chodzi o kolumny aktywne to niestety nie potrafie nic doradzic,moze jedynie tyle ze jesli w przyszłości zakładasz budować wieksze nagłosnienia ti nigdy na ukladach aktywnych.Pozdrawiam
    Kupiłem tez odsłuch aktywny Wharfedale SVP12PM -super sprzet.
    Jutro kupie pasywny odsłuch Wharfedal SVP12M,oraz z powodu braku w detalu tych basowych DLX 15B wezme dwie sztuki DLX-15.Paczki sa w 8 OHM wiec po dwie na stronke co mi da 1000Wat w 4 OHM napedzane dwoma crestami cc-1800.Zostaje mi po ok.800Wat w rezerwie na kazda strone wiec mozna sie nie martwic o koncowki.W przyszłosci kupie dwa basy przynajmniej po 1000wat na strone ,do tego koncówke ADS np 2400 no jak to sie mowi troche potrzesie taki zestaw.Zycze powodzenia i madrej decyzji.Sławek.

0
  • #9 19 Sty 2010 19:09
    Nikt19
    Poziom 9  

W sumie to jeszcze się nie zdecydowałem. To ma być mój drugi zestaw na dzień dzisiejszy używam Mackie SRM450, i jestem zadowolony.
    DlX Wharfedale grają dobrze to wiem bo słyszałem, ale chodzi mi bardziej o aktywny zestaw. pozatym dlx + końcówka to napewno większy wydatek niż, aktywne svp czy flash-e proela. :) ale dzięki za propozycję. :)

0
  • #10 19 Sty 2010 19:17
    JacobG
    Poziom 21  

Zainteresuj się firmą fbt& kampton Ale w sumie w tej cenie bedzie ciężko wyrwać coś lepszego od twojego obecnego set upa

0
  • #11 25 Sty 2010 23:59
    apasjonata
    Poziom 10  

Nikt19 napisał:
    W sumie to jeszcze się nie zdecydowałem. To ma być mój drugi zestaw na dzień dzisiejszy używam Mackie SRM450, i jestem zadowolony.
    DlX Wharfedale grają dobrze to wiem bo słyszałem, ale chodzi mi bardziej o aktywny zestaw. pozatym dlx + końcówka to napewno większy wydatek niż, aktywne svp czy flash-e proela. :) ale dzięki za propozycję. :)

Witam kolegę!!!
    Tez byłem w rozterce czy aktywne czy pasywne,wiele zalezy własnie co chcesz nagłaśnić,a jak trafi Ci sie iprezka na 130 ludków??? to zaszurają cie butami.Radze dobrze sie zastanowić.Jeśli faktycznie ograniczają Twoja inwestycje wyższe koszty to trudno ,a może jeszcze poczekać i dozbierac np na koncowke z crossem,bo basy wtedy zawsze mozesz dokupić a jechać do tego czasu na dobrych i mocnych górkach.Szczerze radze zrezygnuj z 12 calowych glośnikow w swych układach które zamierzasz kupić.Niwiem gdzie mieszkasz ,ale sa mozliwości ,aby przed samym zakupem ocenic własnym słuchem wartość techniczna paczek które zamierzasz kupić.Oczywiście sprzęt z najwyższej pólki za konkretne pieniadze można sobie darować takim testom. Z forsą w kieszeni jesteś cennym klientem dla każdej firmy i marki produktów,wiec i negocjować cene masz prawo recze Ci ,że najmniej 5% ceny towaru upatrzonego zostanie Ci w kieszeni.Pozdrawiam.Sławek

0
  Szukaj w 5mln produktów