Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebne autko dla kobiety, jakie.

cyta 03 Sty 2010 09:40 2490 19
  • #1 03 Sty 2010 09:40
    cyta
    Poziom 12  

Zadaje to pytanie po raz drugi mój poprzedni post został usunięty. Brałem pod uwagę Kia Pi canto, Renault Modus, Toyota Yaris, które auto warte uwagi jakieś propozycje. Ostatni post został usunięty proszę o nie usuwanie tego. Cena auta do 25000 zł

0 19
  • #2 03 Sty 2010 09:59
    pudzianowski
    Poziom 28  

A jakie wymagania ma ta kobieta?:D

0
  • #3 03 Sty 2010 10:13
    kamil12890
    Poziom 9  

Może lagune 2 bądź jakiegoś seata np:leon

0
  • #4 03 Sty 2010 10:22
    cyta
    Poziom 12  

Auto ma się nie psuć i spokojnie pokonać dystans dzienny jakieś 30 km dojazd do pracy. Wiem, że bezawaryjnych aut nie ma. Jakie to ma być autko podałem przykładowe modele i w tym segmencie szukam? Cena nie jest ostateczna, ale lepiej żeby się wiele nie różniła. Żona jest nowym kierowcą niech się najpierw przyzwyczai do jazdy małym autem.

Dodano po 3 [minuty]:

Lagunę omijam wielkim łukiem sąsiad kupił za 21000zł i do dziś za wiele nią nie pojeździł stoi cały czas u mechanika

0
  • #5 03 Sty 2010 10:39
    krzyyysztof
    Poziom 14  

Jeżeli chodzi o te które wymieniłeś ja osobiście wybrałbym Toyotę.

Koreańskie i Francuskie samochody do mnie w zupełności nie przemawiają:

Cytat:
    wiele nią nie pojeździł stoi cały czas u mechanika

Cytat:
    niech się najpierw przyzwyczai do jazdy małym autem.

Między innymi dlatego Yaris wydaje się być dobrym rozwiązaniem,
    poza tym samochody są wytrzymałe - bylebyś tylko nie kupił wersji 1.0 z 3 cylindrowym silnikiem.

Rozglądnął bym się jeszcze za VW i Audi, bo za te pieniądze spokojnie coś kupisz.
    (PS: Są nieco tańsze w eksploatacji niż Toyota)

0
  • #6 03 Sty 2010 11:47
    kamil12890
    Poziom 9  

no właśnie może jeszcze zainteresuje Cię vw bora lub audi a3

0
  • #8 03 Sty 2010 14:14
    krzyyysztof
    Poziom 14  

Zawsze chciałem kupić Audi, ale ze względu na kwotę jaką dysponowałem, zaufałem VW
    ((Polo 6n2) natomiast za Twoją kwotę mógłbyś już spokojnie kupić tzw okulara)
    i nie żałuje, ale nie napiszę Ci w prost kup VW, bo zawsze irytowały mnie wypowiedzi osób które chcą przekonać kogoś
    do takiego modelu jaki akurat sami aktualnie posiadają, więc decyzję musisz podjąć sam.

W pierwszej kolejności zdecyduj się na markę, a potem na model.
    Praktycznie każda marka ma zarówno duże jak i małe samochody,
    nawet Audi która słynie raczej z "limuzyn" w kategorii auta małe ma A2
    (na temat tego auta niestety się nie wypowiem, nie miałem do czynienia)

Jako dobrą lekturę w wolnej chwili mogę polecić Ci portal AutoCentrum.
    Dużo testów, opinii itd. Na pewno znajdziesz tam wiele przydatnych Ci informacji.

Pozdrawiam

0
  • #9 03 Sty 2010 15:15
    krzyyysztof
    Poziom 14  

Może być niestety drogo w tej kwestii, ale złoty środek będzie ciężko znaleźć
    i niestety każdy samochód będzie miał coś co będzie zniechęcać...

0
  • #10 03 Sty 2010 15:18
    deLux
    Poziom 11  

imprezę GT w tych pieniądzach już kupisz...

0
  • #11 03 Sty 2010 15:27
    krzyyysztof
    Poziom 14  

Uważasz że jest to dobra propozycja dla: kobiety początkującego kierowcy?

Kolega szuka małego samochodu:

Cytat:
    Żona jest nowym kierowcą niech się najpierw przyzwyczai do jazdy małym autem.

0
  • #12 03 Sty 2010 15:35
    cyta
    Poziom 12  

Jeszcze z innej beczki a Peugeot 307 sw 90 konnym silnikiem opinie na temat tych aut są podzielone, w większości nie bierz to Francuz, co o nim sadzicie.

0
  • #13 03 Sty 2010 15:46
    deLux
    Poziom 11  

impreza jest małym samochodem, znakomicie się prowadzi dzięki napędowi 4x4. wersja turbo zapewnia bezstresowe wyprzedzanie. przy tym jest nietuzinkowe ;)

0
  • #14 03 Sty 2010 15:56
    krzyyysztof
    Poziom 14  

cyta napisał:
    Jeszcze z innej beczki a Peugeot 307 sw 90 konnym silnikiem opinie na temat tych aut są podzielone, w większości nie bierz to Francuz, co o nim sadzicie.

Ja osobiście nie kupił bym dla siebie francuskiego samochodu,
    bo podobie jak napisałeś wyżej "spotykam się raczej z negatywnymi opiniami" ale rozradzał Ci nie będę...

Tutaj możesz przeczytać więcej szczegółów i opinii ludzi którzy ten samochód nabyli:
    http://www.autocentrum.pl/oceny/peugeot/307/i/silnik-diesla-2.0-hdi-90km-2001-2005

deLux napisał:
    znakomicie się prowadzi dzięki napędowi 4x4. wersja turbo zapewnia bezstresowe wyprzedzanie. przy tym jest nietuzinkowe ;)

Z tym się akurat zgodzę, ale z tym że takie małe to nie za bardzo, to w końcu sedan...

Pozdrawiam

0
  • #16 04 Sty 2010 20:04
    oliz
    Poziom 2  

opel corsa c z silnikiem 1,2 16V (75KM), świetnie się spisuje w zatłoczonym mieście, dobry pomysł na autko dla kobiety.

0
  • #18 18 Sty 2010 07:50
    ptasior1988
    Poziom 12  

Ja polecił bym Suzuki ignis silnik 1,3B Albo szukać diesla.Autko jest małe przez rok eksploatacji nie miałem z nim problemu osiągi zadowalające spalanie w miarę skromne.No i co najważniejsze auto jest niewielkie.

0
  • #19 18 Sty 2010 13:29
    mr.papryk
    Użytkownik obserwowany

a jakies suzuki sx4 4x4 ??

0