Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ferguson ariva 100 sam się resetuje na jednym kanale

03 Sty 2010 13:44 3520 7
  • Poziom 10  
    Używam od niedawna do odbioru cyfry + fergusona ariva 100.Od kilku dni po włączeniu kanału National Geographic HD tuner się wyłacza i załącza na nowo na ostatnio oglądanym kanale.Może ktoś ma podobny problem.?Nie wiem czy trzeba coś zmienić w ustawieniach czy to wada sprzętu
  • Poziom 16  
    Odszukaj transponder 11 278V na wyszkiwaniu ręcznym Transponderów w menu tunera i następnie przeskanuj go ...
  • Poziom 10  
    Zrobiłem wyszukiwanie kanałów na tym transponderze i było ok spróbowałem nagrać film na pendraiw i przy pierwszej próbie odtworzenia znów zaczął się włączać i wyłączać i dopiero po ponownym wyszukiwaniu kanałów problem ustał.Natomiast nie nagrał się film.Coś chyba ze sobą nie wspólgrają telewizor z tunerem-Samsung LE40B650 i FERGUSON ARIVA 100
  • Poziom 16  
    Wspólpraca z TV musi być poprawna ,natomiast pytanie brzmi jaki posiadasz soft w Arivie? Niestety to są nowe tunery i prace nad oprogramowaniem trwają a za nr. .... 1.20 powinno być stabilnie
  • Poziom 16  
    b.zos napisał:
    Wspólpraca z TV musi być poprawna ,natomiast pytanie brzmi jaki posiadasz soft w Arivie? Niestety to są nowe tunery i prace nad oprogramowaniem trwają a za nr. .... 1.20 powinno być stabilnie

b.zos oby z tą stabilnością nie było tak jak w Ferguson 7900 UCI gdzie co nowy soft to nowe "atrakcje" :|
  • Poziom 10  
    Gdzie moę sprawdzić czy to wina oprogramowania i jak go zaktualizować?
  • Poziom 16  
    Kolego pawcio spoko ,odnoszę się tutaj do HF 8(8-9)00 różne teamy rozwijają jakoś.... oczywista ,że bazą jest soft Fergusona.
    kolego frakol1
    Wina wyjdzie wtedy jak się ją udowodni, spróbuj poszukać na stronach fergusona bądź alternatywne softy w ...internecie. Aktualizuje się w sposób prosty za pomocą "pendrajwu",
  • Poziom 10  
    wgrałem soft ze strony fergusona 1.o3 na razie jest o.k. dzięki za podpowiedzi!!!