Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

napełniony nabój pokazuje,dlaczego pokazuje ze jest pusty??

Oktanek 13 Lip 2004 15:37 1748 7
  • #1 13 Lip 2004 15:37
    Oktanek
    Poziom 17  

Witam!
    mam drukarke HP 3550 i uzupełniłem kardridz uzupełniaczem!
    nabój jest pelen a program pokazuje ze jest pusty:( Czy da sie cos na to poradzic aby pokazywał prawde??
    Pozdrawaim

0 7
  • #2 13 Lip 2004 15:44
    Robert B
    Poziom 43  

Tu znajdziesz:
    http://www.alotofthings.com/support_for_refillers.html

0
  • #4 15 Lip 2004 13:08
    Oktanek
    Poziom 17  

Dziękuje bardzo za pomoc!!
    Zrobiłem tak i to działa!!
    Sposób naprawde banalnie prosty!!!!!!!
    POZDRAWIAM

0
  • #5 01 Cze 2006 16:43
    bobinski
    Poziom 16  

Witam. Mam też hp 3550 i niestety nie chce się zresetować czarny. Kolorowy udało mi się zresetować, zaś czarny cały czas pokazuje, że jest pusty. mam aż trzy takie same kartrydże w tym dwa napełnione, trzeci prawie pusty. Niestety tylko na tym prawie pustym pokazuje, że jest ok. Nie mogę zrozumieć czemu tak jest. Niestety nie zdobędę czwartego, żeby sprawdzić, czy licznik zapomni o tym pierwszym.
    Może ktoś mi coś podpowie jeszcze.
    Metoda z zaklejaniem nie idzie. Dwa napełnione kartrydże są pierwszy raz napełniane, zaś ten trzeci nie znam jego historii.

0
  • #6 01 Cze 2006 22:18
    domenagaw
    Poziom 13  

Drukarka HP pamięta dwa ostatnie kartridże, jeśli masz trzy nie powinno być problemu. Kartridż włożony jako trzeci powinna rozpoznać jako nowy - pełny.

0
  • #7 02 Cze 2006 08:13
    bobinski
    Poziom 16  

Wkładam pierwszy-ten który był w drukarce zawsze(teraz napełniony) widzi pusty, wkładam drugi- także napełniony widzi pusty, wkładam trzeci prawie pusty, sąsiada pokazuje pełny. Ta drukarka musi chyba pamiętać trzy, a nie dwa numery seryjne wkładu? Ale z drugiej strony czemu pokazuje że sąsiada jest pełny?

0
  • #8 26 Cze 2007 09:17
    bobinski
    Poziom 16  

bobinski napisał:
    Wkładam pierwszy-ten który był w drukarce zawsze(teraz napełniony) widzi pusty, wkładam drugi- także napełniony widzi pusty, wkładam trzeci prawie pusty, sąsiada pokazuje pełny. Ta drukarka musi chyba pamiętać trzy, a nie dwa numery seryjne wkładu? Ale z drugiej strony czemu pokazuje że sąsiada jest pełny?

U mnie jeden wkład był uszkodzony- ten pierwszy. Drukarka ma pamięć na dwa wkłady. Na 100% powinna przyjąć trzeci i pokazać że jest pełny.

0