Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv9207us - niekompletne ładowanie baterii

akiel007 04 Sty 2010 18:45 2099 3
  • #1 04 Sty 2010 18:45
    akiel007
    Poziom 10  

Witam. Mianowicie posiadam HP DV9207us, bateria ładowała się do dzisiaj bez problemu i trzymała 1h na wysokiej wydajności, aż dzisiaj rano podłączam ładowarkę do mojego notebooka komputer ląduje baterie z 20 sekund po czym przestaje, i tak za każdym razem gdy wyjmę baterie i ja ją wsadzę. Próbowałem już nawet wyjmować baterie gdy uruchomiam kompa z zasilacza to i tak ląduje się max 20 sekund po czym przestaje, czasami w porywach wyskakuje mu ze bateria jest pełna. Proszę o jakieś rady

0 3
  • #2 04 Sty 2010 21:44
    ksiezyc11
    Poziom 25  

Witam
    Dobrze by było sprawdzić inną baterię na tym laptopie czy ją ładuje jeśli tak to uszkodzona jest bateria (uszkodzone jedno z ogniw, lub przepelniony licznik ładowań) elektronika ją rozłącza. Jeśli na innej baterii efekt jest ten sam no to trochę grubsza robota.

0
  • #3 13 Sty 2010 08:01
    krzychu1985^
    Poziom 27  

Witam. Sprawdź napięcia ogniw. Podaj jakie masz układy. Zrób odczyt pamięci i umieść go tutaj, podaj jakie jest napięcie i jaka pojemność baterii.

0
  • #4 19 Sty 2010 19:59
    myszyniec
    Poziom 9  

Witam, mam problem z laptopem w temacie, a mianowicie bateria po pelnym naladowaniu (samo ladowanie tez trwa bardzo krotko) trzyma miedzy 8 a 12 minut, zaleznie od tego co sie uzywa. Bateria to: HSTNN-UB33 14.4V 63Wh Litowo-jonowa. Chcialem zapytac czy mozna ja skalibrowac w jakikolwiek sposob (jesli tak to jaki?) i/lub ewentualnie zregenerowac ogniwa.

0