Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak otworzyć klosz lamp przednich w Opel Vectra B

Artee18 04 Sty 2010 20:46 12392 4
  • #1 04 Sty 2010 20:46
    Artee18
    Poziom 22  

Witam. Pytanie dla znawców tematu. Przeglądałem książkę Sam naprawiam Opel Vectra B ale nie było informacji na ten temat. Jedynie to jak wyciągnąć całą obudowę światła. Potrzebuję zamontować pasek 24 diod LED więc może da się jakoś otworzyć sam przód lapmy? Proszę o pomoc

1 4
  • Pomocny post
    #2 04 Sty 2010 20:53
    krzycho123
    Poziom 31  

Nie znam budowy konkretnie tej lampy ale jeśli to lampa z szybą z poliwęglanu to napewno jest nierozbieralna . Tzn. można spróbować rozkleić szybę ale napewno uszkodzisz przy tym warstę odbłyśnika.

Pozatym o ile mi wiadomo to takie modyfikację są niedopuszczalne i grożą zabraniem dowodu rejestracyjnego po wykryciu. Światła do jazdy dziennej instaluje niezależnie.

0
  • #3 05 Sty 2010 08:28
    Artee18
    Poziom 22  

Dzięki za odpowiedź. Światła dzienne mam xenon a modyfikacja ma polegać na umieszczeniu na dole lampy paska o barwie światła białego więc takie samo jak pozostałe żarówki. Link tutaj : allegro http://allegro.pl/item857476250_listwa_diody_waz_24_led_postojowe_diodowe_wroclaw.html (link jedynie tutaj pokazuje jak wygląda problem) Tam rzeczywiście jest to dość fajnie zamontowane a z tego co widzę ostatnio seryjnie montuje się podobne światła postojowe w nowszych samochodach. Na górze klosza są zatrzaski trzymające go może to je trzeba usunąć i wtedy wyjdzie przód lampy?Chyba że spróbować od strony żarówek wsunąć pasek LED tylko jak go przytwierdzić do klosza:)

0
  • #5 05 Sty 2010 14:45
    Artee18
    Poziom 22  

Ok sprawa załatwiona:)wystarczy wyciągnąć klosze potem zdejmujemy metalowe obejmy trzymające przednią szybkę klosza:)Montujemy diody i wszystko w tym temacie:)

0