Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką płytką pralko suszarkę kupić?

05 Sty 2010 00:11 5194 12
  • Poziom 1  
    Witam,

Chcę kupić pralko-suszarkę w rozsądnej cenie. Mankamentem jest to, że może mieć max 47 cm głębokości. Czy znacie jakieś modele spełniające takie wymaganie? Jakie polecacie?
  • Poziom 20  
    Generalnie proponowałbym zdecydowanie kupić pralkę i suszarkę osobno. Jak nie masz za duzo miejsca, to kup pralkę top i suszarkę top. Komplet zajmie ci raptem nie całe 90 cm szerokości. Są też pralko-suszarki ładowane od góry, ale jeszcze nie na rynku polskim. Zawsze jednak można kupić u zachodniego sąsiada.
  • Poziom 21  
    fangorn napisał:
    Witam,

Chcę kupić pralko-suszarkę w rozsądnej cenie. Mankamentem jest to, że może mieć max 47 cm głębokości. Czy znacie jakieś modele spełniające takie wymaganie? Jakie polecacie?

Zajrzyj na strony candy i lg, znajdziesz tam coś dla siebie.
  • Poziom 10  
    Witam.
    Przykleję się do tematu...
    Jeśli chodzi o pralko-suszarki to te dwa modele wymienione wyżej.
    (dowiedziałem się że w Candy nie można uruchomić samego suszenia bez wcześniejszego prania, troche to dziwne skoro suszenie = połowie prania. Jak jest w LG nie wiem, może ktoś wie niech powie).
    Ja natomiast szukam samej suszarki o podanej głębokości i nie ładowanej od góry.
    Może ktoś ma?
    Płytkie pralki są, pralko-suszarki są, a czy są płytkie suszarki?
  • Poziom 20  
    Albo ładowana z góry.
  • Poziom 10  
    stary wątek, dlatego odświeżam, nie znalazłam na całym forum porad na ten temat:
    płytka (kompaktowa) pralko suszarka
    znalazłam candy GVW 364TC http://www.candy.pl/produkt/2004-gvw_364tc
    ale wszyscy piszą, że nie warto candy kupować
    oraz LG F12A8CD http://www.lg.com/pl/pralko-suszarki/lg-F12A8CD z niską klasą energetyczną, z dwojga złego wolę niską klasę energetyczną, niż psującą się pralkę.
    Na dwa urządzenia nie mam miejsca.

Czy są jakieś inne godne polecenia modele? dziękuję!
  • Poziom 2  
    Też szukam pralko-suszarki, więc podłączam się do tematu. Podoba mi się ta Lg z ostatniego postu, kupiłeś może ją? Albo czy ktoś ma od lg, bo jeszcze nic nie mam z ich sprzętu i nie wiem jakie są:)
  • Poziom 10  
    kupiłam LG, mam ją od tygodnia, wszystko gra i buczy-jestem bardzo zadowolona, oczywiście zobaczymy co dalej, w razie czego będę pisać
  • Poziom 14  
    vakacje - a mozesz sie pochwalic jaki konkretnie model kupilas? tez stoje przed decyzja wlasnie... i mam na oku LG za 1700zl jakos... - nadal bez zarzutu dziala ? :)
  • Poziom 10  
    ja kupiłam tą Link
    model F12A8CD

póki co wszystko jest ok,ale nie mam jej długo. pranie robi dobrze, z suszenia korzystam rzadko, głównie drobne sportowe, dziecięce rzeczy (suszenie trwa bardzo długo, jeśli są to jakieś duże rzeczy np pościel)
    ma bardzo fajne programy, te super krótkie (20 minut)szczególnie lubię, bo nasze rzeczy nie są jakieś bardzo brudne.

-pytaj-odpowiem
  • Poziom 10  
    vakacje minelo troche czasu, napiszesz kilka slow o tej pralko-suszarce? rachunki mocno poszly do gory? jak czesto z niej korzystasz w tygodniu?
    pzdr.