Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

daewoo tico miękki pedał hamulca

slawtom 05 Sty 2010 11:40 6193 3
  • #1 05 Sty 2010 11:40
    slawtom
    Poziom 2  

miękki pedał hamulca w tico. Wymieniona linka hamulca ,sprawne samoregulatory,odpowietrzony układ hamulcowy,nowy płyn hamulcowy,sprawne serwo i dalej pedał jest miękki , co moze być przyczyną?

1 3
  • #2 05 Sty 2010 11:59
    szakkkalll
    Poziom 15  

co oznacza dla ciebie, że jest miękki? Wpada do podłogi? Masz problemy z hamowaniem? Jeździłem lanosem i tico i wiem, że ten typ tak ma, że hamulec chodzi dość miękko.
    Jak pompujesz z wyłączonym silnikiem to pedał rośnie? Jeśli nie to przyczyną może być nieszczelność w układzie.

0
  • #3 05 Sty 2010 12:39
    Mushashi
    Poziom 11  

Sprawne samoregulatory?a czy zostały wstępnie wyregulowane?trzeba to zrobićc inaczej długo trwa zanim się dostawią,sprawdź też prowadnice w zaciskach z przodu-lubią się zapiec i przez to spręzyjuja powodując wpadanie pedału,i sama mechanika korozja tarcz hamulcowych np ,średnica bębnów itp..

0
  • #4 05 Sty 2010 14:25
    slawtom
    Poziom 2  

pedał hamulca nie wpada w podłogę , hamulce są w miarę skuteczne , ale pedał jest dość niski i miękki ,zaczyna hamować po wciśnięciu około 3/4 jest to dość nieciekawe.
    Mam pytanie czy jest to normalne i czy pedał nie powinien być wysoko.
    Dziękuję za podpowiedz , jeżeli jest miękki to zostaje mi się z tym pogodzić i nie szukać "mrowek":D

Dodano po 9 [minuty]:

samoregulatory zostały wyregulowane na średnie tarcie o bębny ,układ jest szczelny,z przodu prowadnice są ok zdejmowałem klocki i sprawdzałem jak pracują , chodzą lekko

2
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo