Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka AMICA OPTIMUM 800-brak reakcji

05 Jan 2010 18:07 4537 9
  • Level 13  
    Problem z w/w pralką ,miga zielona dioda /GOTOWE KONIEC/ świeci dioda czrwona blokady drzwi i świeci dioda czrwona redukcja wirowania i pracuje pompka ,resetowanie nic nie daje.
  • Level 20  
    Witaj sprawdź czy na dnie pralki nie ma wody
  • Conditionally unlocked
    Witam masz problem chyba z płytą główną są pewnie zimne luty miałem podobne problemy . Poprawiłem połączenia lutowe i jest dobrze działa poprawnie
  • Level 13  
    Po wyłączeniu i załączeniu z sieci jest to samo
  • Level 20  
    Miałem AMICE i to oznaczało że na dnie pralki znajdowała sie woda i wyłącznik pływakowy zadziałał. Zdejmij pas dolny pralki (pod dźwiczkami) 5 minut pracy i już wiesz
  • Level 13  
    Wody na dnie pralki nie ma
  • Level 28  
    Sprawdź czujnik pływakowy oraz jego połączenia. Pralka sygnalizuje jednoznacznie problem w tym układzie, a mianowicie rozwarcie co można omomierzem sprawdzić. Ewentualnie zimne luty na module.
  • Level 13  
    Wyłącznik łączy musi być inna przyczna, jaki jest typ płyty głównej do tej pralki i czy po założeniu nowej trzeba ja programować /może ktoś ma używaną a sprawną na sprzedaż/
  • Level 28  
    Obejrzyj moduł pod kątem zimnych lutów bądź wypaleń. Często okiem wykrywa się usterki. Rozumiem że mierząc na module pokazuje przejście na czujniku?