Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektroniczne ster. silnika VW Golf IV TDI

05 Sty 2010 18:31 1782 4
  • Poziom 17  
    Witam, czy ktoś podziliłby się schematem instalacji elektrycznej sterującej wtryskiem paliwa i turbosprężarką w aucie VW Golf IV, rok produkcji 2000, 1,9 TDI ?
    Pozdrawiam
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 39  
    Do czego potrzebujesz schemat. Napisz lepiej co się dzieje.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 17  
    Potrzebny mi schemat elektryczny który steruje tym silnikiem, czyli jakie czujniki wchodzą w skład instalacji do sterowania tego silnika i czym steruje komputer itd.
  • Poziom 23  
    To znaczy, że zajebali ci wiązkę z pod maski ?:D:D:D

A tak całkiem na serio to za mało podałeś danych, musisz podać przynajmniej kod silnika. Oraz to czy nadwozie i silnik są pierwszego złożenia czy na przykład silnik nie jest z innego nadwozia.
  • Poziom 43  
    tocka napisał:
    To znaczy, że zajebali ci wiązkę z pod maski ?:D:D:D

A tak całkiem na serio to za mało podałeś danych, musisz podać przynajmniej kod silnika. Oraz to czy nadwozie i silnik są pierwszego złożenia czy na przykład silnik nie jest z innego nadwozia.

Tocka, normalnie PADŁEM na ryj:!::D

Dodano po 4 [minuty]:

Kosiarz44 napisał:
    Potrzebny mi schemat elektryczny który steruje tym silnikiem, czyli jakie czujniki wchodzą w skład instalacji do sterowania tego silnika i czym steruje komputer itd.

Masz wystarczającą ilość punktów aby zaopatrzyć się w schematy praktycznie każdego TDI a schematy są na naszym forum, w dziale o wdzięcznej nazwie ,,samochody download,,